Rüyada Çene Görmek

Rüyada Çene Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çene Görmek Ne Anlama Gelir? görülen çene, aşiret başkanına ve nesli çok adama işarettir. Çenesinin uzadığını gören kimse, bağırır, gereksiz ve faydasız söz söyler ve kuvvetten sonra zayıflığa düşer. Çene, insanın görünen maldan süslenip bezendiği şeye yahut kendisinde kuvvet ve yardımda bulunan ve haline uygun anababa, yahut çocuğuna yahut hizmetçiye yahut müstakil bulunacağı büyük rütbesine işarettir. Bazan çene, abdesti tam ve güzel almaya işarettir.işleriniz gittikçe düzelecek. iş hayatınızda gittikçe daha fazla yükselecek, birçok başarıya imza atacaksınız.çene görmek, düşmanlar ve aile içindeki mutluluğu çekemeyenler tarafından yapılacak dedikodular yüzünden aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin ortaya çıkacağına delalet edilir. rüyada Çene görmek böyle tabir edilir.

Bazı tabircilere göre rüyada çene görmenin manası laf ebeliğidir. Bu yorumculara göre rüyada uzun çene görmek, gereksiz konuşmaya ve boş lakırdıya işaret eder. Çenesi uzun ya da büyük görülen kimse hakkında çoğu sözüne itimat edilmemesi gereken kimse yorumu yapılır.

Rüyada Çenesinin Uzadığını Görmek

Rüyada çenesinin uzadığını gören kişinin, boş işler ile uğraşıp boş hayaller kurduğuna ve güçlü olduğu ve sözünün dinlendiği zamanların geçip güçsüz ve bakıma muhtaç duruma geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kendi Çenesini Görmek

Rüyada kendi çenesini görmek, yapılan işlerde, ortaya konan çalışmalarda ve gerçekleştirilen projelerde başarı kazanmak için daha azimli, daha sabırlı ve daha çalışkan olmak zorunda olunduğuna işaret edilir.

Rüyada Başkasının Çenesini Görmek

Rüyada başkasının çenesini görmek, iş hayatında yapılacak çalışmalarda çok ısrarlı olunacak ve daha çok istekle çalışılacak işlere girişileceğine yorulur.

Rüyada Çene Kırmak

Rüyada çene kırmak, rüyayı gören kişinin, karşısına çıkan olaylarda ya da iş hayatında ve aile hayatında ortaya çıkan sorunların çözümünde kendisine ilke edindiği şeylerden çabucak taviz verdiğine ve itiraz etmeden iş ile ilgisi olsun olmasın herkesin her söylediğine kulak verdiğine delalet edilir.

Rüyada Hayvan Çenesi Görmek

Rüyada hayvan çenesi görmek, rüya sahibinin, eşi ile yada dost ve akrabaları ile arasında bir yanlış anlaşılmadan ötürü sorun yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Çene Çıkması

Rüyada çene çıkması gören kişinin, hayatında ilke olarak benimsediği, insanlar ile ilgili düşüncelerinde temel aldığı ve karşısına çıkan sorunların çözümü için başvurduğu düşüncelerinden ve inançlarından ödün verdiğine işaret edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …