Rüyada Çelik Görmek

Rüyada Çelik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çelik görmek Ne Anlama Gelir? Gören Kişinin Gördüğü rüyada kuvvete delalet eder. Bu çelik, sevmediği ve kendisine düşmanlığıyla tanınmış birininse, düşmanının kuvvet bulacağına delildir. Çelik kendi elinde ise, rüya sahibi kuvvetlenecek demektir. Çelik, demirin halisi olduğu için Rüyada demir veya çelik gör mek aynı şekilde tabir olunur. ibni Sirin e demir ve çeliğin tabiri için sorulduğunda, “islen mis demirin hizmete, işlenmemisi ise, uzun ömre delalet eder” cevabını vermiştir.

Sağlık konusunda her hangi bir sorun yaşamayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, hayatında daha önce olmadığı kadar güzel gelişmeler yaşayacağına ve zamanını çok hayırlı işlere ayıracağına tabir edilir. rüyasında demir madeni kazdiğini veya ocaktan demir çıkardığını gören, zahmete katlanir. Demir erittiğini gören, halkın aleyhinde kötü sözler söyler. Rüyasında bir yerde topluca demir bulan kimse, dünya malindan bir çok seyler elde eder. Elinde bir demir oldugunu ve bunun yumuşadığını gören, geniş ve bereketli bir rızka sahip olur. Demir dövdügünü gören, ise yarar bir alet yapar. Bir başka rivayete görede: Çelik görmek, kuvvete işarettir.

Rüyada Çelik Halat Görmek

Rüya sahibinin, işlerinde geçirdiği yoğun zamanlardan ve zorluklardan ötürü kendisini çok yıpratacağına, bu yüzden yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinde büyük zararlara uğrayacağına ve maddi ve manevi olarak kısa süre içinde daha kötü durumlara düşeceği bir olayla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Çelik Tencere Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ister istemez sıkıntılı ve sorunlu durumlarla karşılaşacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına ve çok para kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada Çelik Kapı Görmek

Rüya sahibinin, sorunlu zamanlar geçirdiği için yaşadığı sıkıntıların kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Çelik Çaydanlık Görmek

İşlerinin yakın zaman içinde çok iyi bir hal alacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına ve zor koşullarda bile başarıdan başarıya koşacağına işaret eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …