Rüyada Çekmece Görmek

Rüyada Çekmece Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çekmece Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibinin çevresinin genişleyeceğine yani insanla dolacağına, bu kişilerin rüya sahibi için gerçek dostlar ve arkadaşlar olup, zor gününde yanında olacaklarına ve ona sarılacaklarına, ömür boyu sürecek ve kalıcı dostlukları ile var olacaklarına tabir edilir. rüyada çekmece görmek, güzel bir rüyadır. Küçük sandık, masa, dolap vs. gözü kıymetli şeylere, Çekmece görmek bekar kimse için evlenmeye delalet eder.İyi bir insanla evlilik yapacağınıza ve çok iyi bazı dostluklarınız ve arkadaşlıklarınızın olacağına işarettir. Çekmeceyi açmak, beklenmeyen bir durum, bir sırrın öğrenilmesi ve beklenmeyen bir teklifle karşılaşılacağı anlamına gelir. Hayat boyu devam edecek mutlu birlikteliklere, gerçek aşlara, sevgi ve tutkuyla birbirine bağlanacak kimselere işaret eder.

Rüyada Çekmece Açmak

rüyasında çekmece açtığını gören kişi, ani bir haber alacak demektir. Rüya sahibinin aklının ucundan dahi geçmeyecek, kırk yıl geçse düşünemeyeceği ve hesap edemeyeceği bir olayla karşılaşacağı ve çok şaşıracağı anlamına gelir. Bu olay hayırlı ve temiz bir olay olarak değerlendirilir.

Rüyada Çekmece Boşaltmak

Rüyada çekmece boşaltmak, rüyayı gören kişinin yeni adımlar atacağı, hayatında bazı değişiklikler yapacağı, çevresini ve işini değiştireceği şeklinde yorulur. Yeni başlangıçlar yapmak şeklinde tabir edilirken, kişinin hayırlı kimselerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Çekmece Karıştırmak

Rüyada çekmece karıştırmak, rüya sahibinin yeni iş ve pazar arayışı içinde olduğu, iş yaptığı sektörde yayılmak için bazı atılımlar yapmayı hedeflediği ya da tamamen başka bir sektöre yönelmek için planlar kurduğu ile açıklanır.

Rüyada Çekmece Kilitlemek

Rüyada çekmece kilitlemek, rüya sahibinin başarılarını ve ilerlemesini çekemeyen bazı kimselerin olduğuna ve kendisinde bu kişileri fark edip, bu insanları diğer gerçek dostlarından ayıklayacağına işaret eder.

Rüyada Çekmece Toplamak

Bir kişi eğer rüyasında çekmece topladığını görürse, keyfinin, huzurunun, rahatının ve ağız tadının kaçmasına sebep olacak haberler alabilir ya da sözler işitebilir. Rüyayı gören kişinin daha sonra yanlış anlaşılmadan kaynaklı olduğunu öğreneceği bu sorun, üzerinde durulmadan tatlıya bağlanacak, rüya sahibi de derin bir oh çekip, yeniden neşesine kavuşacaktır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …