Rüyada Çatıdan Düşmek

Rüyada Çatıdan Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çatıdan Düşmek Ne Anlama Gelir? Sevdiklerinden gelecek bir ihanete uğramak manasına gelir. Kişinin en yakınındaki insanlara dahi güvenemeyecek bir boyuta geleceğini, yaşanan olaylar ve duyulan sözlerden sonra özellikle aile çatısı altında eski beraberlikleri ve sevgiyi bulmakta çekilecek güçlüğü de işaret eder. Çatıdan düştüğünü gören kişi bekarsa arkadaşları ile büyük bir çatışma yaşar ve araya küskünlükler girer. Evli kişiler için eşlerinin hayatında başka birinin olduğunu öğrenmek, aldatılmak, eşin söylediği bir yalanı ortaya çıkarmak manasına da gelir. Eşler arasında güvensizlik doğuracak olayların yaşanması sonrasında kişinin bir müddet kendisine gelemeyeceğini ve yalnız kalma ihtiyacı duyacağını delalet eder. Yaşlı kişiler için ölümcül bir kaza veya hastalıkla mücadele etmeleri gereken bir döneme gireceklerini, uzun süre sonra kısmen de olsa sağlıklarına kavuşacaklarını tabir eder.

Rüyada Çatıdan Düşmek Ne Manaya Gelir?

Yüksek bir yerden harabeye, ıssız bir ortama düşmek iyi bir halden kötü bir hale geçmeye, Yeşillik, sulak ve güzel bir yere düşmek sıkıntılı bir halden iyi bir hale geçmeye, Düşmek, zengin için onun cimriliğine, Dam, balkon yahut çatı gibi yerlerden düşmek bir yeri incinir yahut kırılırsa kendine, dostuna yahut malına gelecek zarara; yönetim tarafından hoşlanmadığı bir durumla karşı karşıya bırakılmaya delalet eder.

Rüyada Çatıdan Düşüp Bacağını Kırmak

Üzücü bir haber almak demektir ve rüya sahibinin iyilik yaptığı, yanında olduğu ve desteğini asla esirgemediği birinin kendisini sırtından vuracak bir hamle yapması sonucu yaşayacağı moral bozukluğuna delalettir. İşyerinde yaşanacak olumsuzluklar sonucunda ücretsiz izin almak yahut bir hatadan sonra uyarı, disiplin cezası almak manasına da gelir.

Rüyada Çatıdan Düşüp Öldüğünü Görmek

Hayırlı rüyalar arasında yer alır ve alınacak kötü bir haberin, yaşanacak büyük bir olumsuzluğun kişinin hayatında yeniden başlayacak gücü bulmasına neden olacağını işaret eder. Genç kişiler için çok uzun bir ömre delalet olduğu gibi, yaşanacak kötü gelişmelerin kişinin geleceğinde yakalayacağı başarıyı asla gölgeleyemeyeceğini, rüya sahibinin her geçen gün daha da güçlü, kendisine ve gücüne hakim biri haline dönüşeceğini de ifade eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …