Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelir? ağzı sıkı, sır taşımasını bilen ve asla laf taşımayan bir kişiyle tabir edilir. rüya sahibi tabir yerinde ise yanında adam öldürseler ağzını açıp tek kelime etmeyecek kadar ketum ve suskun kimsedir. rüyada çarşaf görmek diğer yandan da gerçekleri ört bas etmeye çalışmak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi bazı gerçekleri, inkâr ediyor ve insanlardan saklıyor demektir. Aslında söylediği şeye kendi de inanmıyor ama bir yandan da o gerçeğin ayyuka çıkmasını ve insanların diline pelesenk olmasını istemiyordur.

Rüyada Çarşaf Görmek Ne Manaya Gelir?

ya­kın gelecekte evlenmeye ve mesut bir yuva kurmaya işaret olarak yorumlanır. kırmızı çarşaf kadın yüzünden kavga etmeye işarettir. beyaz ve temiz çarşaf almak, güzel biriyle evlenmeye işarettir. Çarşafın çalınması, yırtılması veya yanması rüyayı gören erkek ise karısından boşanmaya, kadın ise kocasının ölümüne işarettir. Çar­şaf vermek, verdiği kimsenin evlenmesine, çarşaf verdiği kimse tanımadığı birisi ise bir aracı olmaya işarettir.Rüyada çarşaf görmek bekar ise, evleneceğine işarettir. Evli kimse görürse, evladı olacağına işarettir.Rüyada yatak çarşafı görmek, bolluk, ve berekete işarettir.Rüyada yeni ve mükemmel beyaz bir çarşaf gören kimsenin bu rüyası, yüksek dereceli ve değerli bir kimse olduğuna işaret şeklinde yorumlanır.Erkek bir kişinin çarşaf görmesi, emanet ehli olmasına işaret şeklinde yorumlanır.Rüyada erkeğin çarşaf giydiği görülse, bu rüya keder ve sı­kıntı ile tabir olur.Kadının çarşaf giydiğini görmesi, sevince ve ferahlığa işarettir.

Rüyada Çarşaf Yıkamak

Temiz olmak anlamına gelir. Rüya sahibi kendine saygısı olan ve kendisini çok seven kişidir. Bu nedenle de bakımlı ve özenli olmaya dikkate eder. Dış görünüşüne çok önem verir, ayakkabıları asla tozlu gezmez, her daim mis gibi parfüm ya da sabun kokar.

Rüyada Çarşaf Giydiğini Görmek

Huy değiştirmeye işaret eder. Rüya sahibi daha önce paylaşımcı ve yardımseverken, birden bire tam tersi yönde huy değiştirecek ve faydacı kimse olacak demektir. Rüya sahibi malını ve parasını herkesten gizlemeye ve sadece kendisi için yaşamaya karar verip, kendisinden başka kimseyi düşünmeyecektir.

Rüyada Çarşaf Asmak

Garantici kimseye delalet eder. rüyasında çarşaf astığını gören kişi, bir işe başlamadan evvel mutlaka kar, zarar hesabı yapar, kazanacağına ya da o işin kendisi için hayır getireceğine emin olmadan da o işe girişmez diye tabir edilir.

Rüyada Çarşaf Yırtılması

Alıngan ve kuruntulu kimseye işaret eder. Rüya sahibi bu huyu nedeniyle sürekli üzülüp, ağlayan bu nedenle de çok yıpranan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Çarşaf Satın Almak

Ortaklık, gönül ya da fikir birliği etmek şeklinde ifade edilir. Rüyasında çarşaf aldığını gören kişi ya birilerine destek verecek ya da birilerinden destek görecektir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …