Rüyada Çarpmak

Rüyada Çarpmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çarpmak Ne Anlama Gelir? ani değişimin ve kişinin hayatının en durgun anında ortaya çıkacak fırsatlar sayesinde pek çok değişiklik yapacağının işaretidir. rüyada görülen diğer olaylar ve durumlar yoruma katkıda bulunacağı gibi, neye çarpıldığını bilmek de rüyanın anlamını bildirmekte yardımcı olur. Genel anlamda ortaya çıkışı kişiyi şaşırtan ya da sevindirip mutlu olduran olaylara işaret ettiği gibi, kötü ve olumsuz sürprizlere ya da kötü haberlere de işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada Çarpmak Ne Anlama Manaya Gelir?

Bir kimse rüyasında kendisine yakın bir kimseye çarptığı­nı görse, rüya sahibinin çocuğundan ya da malından ayrı­lacağına ve kopacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyada bir kimseye çarptığını görmek, çocuğundan ya da malından ayrılmaya işârettir.

Bir duvara, ağaca yahut bir nesneye ve cisime çarpmak yanlış yol ve yöntem tutmaya, Tanıdık biriyle çarpışmak bir dostlaveya bir arkadaşla karşılaşmaya, tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya ve bir zorluğa düşmeye delalet eder.

Rüyada Arabayla Birine Çarpmak

İstemsiz veya bilerek yapılan bir kötülük sonunda kişinin pişmanlık duygusuyla baş başa kalacağını ve içini kemiren suçluluk duygusu nedeni ile hayatına devam etmekte zorlanacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına alamettir. Arabayla birine çarptığını ve o kişinin öldüğünü görmek ise, yapılan bir yanlışın sevilen kimseler tarafından telafi edilmesi ile rüya sahibinin olumsuz sonuçlardan etkilenmeyeceğini ve çok az zararla sıkıntısından kurtulacağını işaret eder. Arabayla çarptığı kimsenin yaralandığını görmek ise kişinin suçlanacağını veya iftiraya kurban olacağını bildirir.

Rüyada Duvara Çarpmak

Koşarken duvara çarptığını gören kişi iş yaşamında başarılarla dolu günlerin ardından bir durgunluk dönemine girer ve özellikle maddi anlamda gelirinin düşmesi sonucu hayal kırıklığı yaşar. Yürürken duvara çarptığını görmek ise kişinin işlerinin bir süre daha aynı şekilde durgun devam edeceğini, bu durgunluktan kurtulmak için kişinin başka bir yöne doğru ilerlemesi gerektiğini ve yeni ilişkiler kurarak, farklı girişimler içinde olmasının doğru olacağını tabir eder. Duvara çarpmak hastalığa yakalanmak ve işleri bir süreliğine ertelemek, inziva hayatı yaşayarak yalnız kalmak istemek şeklinde de yorumlanır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …