Rüyada Çardak Görmek

Rüyada Çardak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çardak Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyayı gören kişinin esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, büyük mutlulukları ve kutsal duyguları tadacağına delalet eder. rüya sahibinin alacağı doğru kararlar ve atacağı hayırlı adımlar sayesinde bundan sonra yüzü gülecek, morali de yerinde olacak demektir.

Rüyada Çardak Görmek Ne Manaya Gelir?

selamete, gören bekar ise evleneceğine,evli ise erkek çocuk doğuracağına, iyi bir kadına, sözü geçen bir zattan fayda ve yakınlık görmeye işarettir. Üstü yeşilliklerle kaplı çardak altında oturmak hayatınızın huzur ve rahat­lık içinde geçeceğine ve çocuklarınızdan çok hayır göreceğinize çardak yapmak, yükselmeye, karısı çardak yapmasına engel olur­sa ikinci kez evlenmeye, engel olmuyorsa yükselmeye işarettir. rüyada çardak görmek yeni bir yuvaya işarettir.Bekar bir kimse rüyasında bir çardak görmüş olsa bu onun evleneceğine ve yuva kuracağına işarettir. Evli olan bir kimse aynı rüyayı görse bir çocuğu olacağına işarettir.Rüyasında bir çardağın üzerine çıktığını gören kimsenin herhangi bir korktuğu şey varsa o korkudan kurtulur, em­niyete erer. Bu rüyayı gören kişi eğer hasta ise bu onun Cennete gireceğine işarettir.

Bu rüyayı gören kişinin kor­kulu bir hali yok ise, hasta da değilse, bu rüyası onun izzet ve itibar sahibi olacağına ve sevince ereceğine işarettir.Rüyada görülen çardak bazen de bolluk ve berekete işaret olarak tabir olunmuştur. Rüya sahibinin selamette olaca­ğına da işaret eder denmiştir.Bazı rüya tabircilerine göre, rüya da çardak görmek, ön­derlik yapan, meclislerde ve evinin işlerinde önderlik ye­teneğine sahip iyi ve mükemmel bir kadına işarettir şek­linde yorumlanmıştır.Rüyasında uzaktan bir çardak görmek, rüya sahibi için yüceliğe. sevinç ve ululuğa ereceğine işaretle tabir olunur.Fakir bir kimse rüyasında kendisini yeni bir çardak içeri­sinde olduğunu görmüş olsa, bu rüyası onun zengin olacağına, fakirlikten kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Çardak Görmek Ne Anlama Gelir?

Aynı rüyayı zengin olan bir kimse görse bu rüyası onun malına ve zen­ginliğine bir zarar ve ziyan geleceğine işaretle yorumlanır.İmam-ı Nablusi’ nin YorumuBir kimse rüyasında kendi evinin üzerine bir çardak yaptı­ğını ve bu yaptığı çardaktan da hanımının memnun oldu­ğunu görse, bu rüyası onun (rüyayı görenin) dünyalığının ar­tacağına (zengin olacağına) izzet ve itibarının, yüceliğinin dahi artacağına işaret olarak tabir etmiştir .Rüyasında gördüğü çardak, çamur ve topraktan yapılmış­sa, sevince ve yükselmesine ve dininin iyiliğine işarettir.Rüyasında bir çardak üstüne çıktığını görmek, rüya sahibinin yükselmesine ve ilerlemesine işarettir.

Rüyasında çardak üstünden indiğini görmek ise, iyi değil­dir. Bu rüya işten çıkarılmak ve eşinden ayrılmak şeklinde yorumlanır.Rüyada çardak görmek, korku ve kederden emin olmaya işârettir.Bazen rüyada görülen çardak, önder ve dindar güzel bir kadına işârettir.Bekâr bir kimsenin rüyada çardak görmesi, evlenmesine işârettir.Evli bir kimsenin rüyada çardak görmesi, çocuğu olacağına işârettir.Rüyada çardağı uzaklarda görmek, yük­seklik, Sevinç ve ululuğa işârettir.Rüyada çamur ve topraktan yapılmış bir çardak görmek, sevinç içinde yükseklik ve di­ne işârettir.İki veya daha fazla çardağı biryerde gör­mek ve kendisinin de çardağın içinde olduğu­nu görmek, rüya sahibinin elem ve kederden ve korktuğu şeyden emin olmasına işârettir.

Rüyada Çardak Yapmak

Rüyayı gören kişinin kendi emeği, alın teri, inancı, çalışkanlığı ve hırsı sayesinde hem maddi hem de manevi bakımdan kendisi adına büyük menfaatler elde edeceğine ve bulunduğu noktaya hiç kimseden destek görmeden geleceğine, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Çardak Yıkılması

Rüyayı gören kişi için melanet anlamına gelir. Rüya sahibinin emeklerinin hiç olmasına bu nedenle sermayesinin de eriyip gitmesine neden olacak bazı olayların ortaya çıkacağına, bu durumun kendisine büyük üzüntü ve keder vereceğine, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına delalet eder.

Rüyada Çardakta Oturmak

Rüyayı gören kişinin ne yaparsa daha fazla kalkınacağını, kazancını koruyacağını, rahat edeceğini ve kolaylığa kavuşacağını düşündüğü ve bunun için çareler aradığı şeklinde açıklanır. Rüyayı gören kişinin kafasındakileri hayata geçirmenin fırsatlarını kolladığına alamet eder.

Rüyada Tahta Çardak Görmek

Rüyayı gören kişinin huzurlu bir yuva kuracağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, hayatta yalnız olmadığını bilmenin rahatlığını, huzurunu ve mutluluğunu taşıyacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşamında yeni ve hayırlı başlangıçlar olacak ve kişi müjdeler alacak demektir.

Rüyada Asmadan Çardak Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı geçim derdinden, yokluk ve sıkıntıdan evleneceği varlıklı kimse sayesinde kurtulmayı başaracağına, bu sayede rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine ve hayatını yaşamaya başlayacağına işaret eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …