Rüyada Çakıl Görmek

Rüyada Çakıl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çakıl Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibinin, çok şansız biri olmasından dolayı çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçirdiğine, bu yüzden uzun zamandan beri huzursuzluk yaşadığına, bu durumdan kurtulmak için bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Çakıl Görmek Ne Manaya Gelir?

Çakıl taşı görmek,bazen musibet ve bazen de servet olarak yorumlanır. Çakıl taşı vermek, verdiği ada­mı kazandırmaya işarettir. Çakıl taşı atmak para kazanmaya işaret­tir, evinde fazla miktarda çakıl taşı görmek, fazla zengin olacağına işarettir. Gökten çakıl taşı yağdığını görmek, memlekette bolluk ve paranın çok olacağına, bir rivayete göre de o ülkeye afet gireceği­ne işaret olarak yorumlanır.Rüyasında bir kimse, çakıl taşı toplayıp sonra top­ladığı taşları bir kuyuya attığını görse, eğer bekar ise evle­nir veya mal-mülk satın alır şeklinde yorumlanır.Bazen de küçük çakıl taşları görmek, şahitlik edeceğinize işaret ile tabir olunur.

Rüyada Çakıl Yığını Görmek

Rüya sahibinin, kısa süre önce aştığı sorunlardan daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, bu yüzden çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına işaret eder.

Rüyada Çakıl Taşında Yürümek

Rüyayı gören kişinin, hayat içinde karşısına çıkan sıkıntıların ve sorunların üstesinden geleceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Çakıl Taşı Süpürmek

Rüyayı gören kişinin, yakın zaman içinde kendisini sıkıntıya sokan ve çok büyük sıkıntılar çekmesine neden olan olayları ve sorunları ortadan kaldıracağına, çok başarılı işlere adım atacağına ve kendisini ister istemez kötü olaylara sürükleyen ve iş konusunda sürekli köstek olan kişileri hayatından çıkartacağına rivayet eder.

Rüyada Çakıl Taşı Toplamak

Rüya sahibinin, kendisini çok büyük sıkıntılara sokacak bazı olaylar ile karşılaşacağına, bu yüzden kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden işi bırakacağına ve elini attığı her işte bir sorunla karşılaşacağına tabir edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …