Rüyada Çağla Görmek

Rüyada Çağla Görmek

Rüyada çağlayı görmek müjdeli bir habere ve sevince delalet eder. Mevsiminin dışında çağla görmek veya yemek, hastalığa veya kötü bir habere yorumlanır. Bir başka rivayete göcede: Rüyada çağlayı mevsiminde görmek müjdeli bir haber demektir. Mevut minin dışında çağla görmek, hastalığa veya kötü bir habere delildir.zamanındaysa hayırlı şeylere tabir edilir eğer zamanı dışındaysa bazı sıkıntılar yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada zamanında, olgun ve güzel çağla görmek, kısmete ve hayırlı kişilere işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde o sene büyük bir bolluk ve verim olacağına delalet ederken aynı zamanda çevresinde de kadir kıymet bilen kişiler olacağına ve bu kişilerden fayda göreceğine delalet eder. Zamanı dışında ve körpe bir çağla görmek de şansızlık şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi için zor günler geçirip, geçim sıkıntısına düşeceği ve gereksiz işlerle uğraşıp, boş yere kafa yormak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Çağla Yediğini Görmek

Rüya sahibi için güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Çünkü rüyada çağla yemek hayır bulmaya, mutlu olmaya ve sağlığına kavuşmaya tabir edilir. Rüya sahibi çektiği meşakkatten kurtulacak ve keyfi yerine gelecek demektir.

Rüyada Çağla Toplamak

Dünyalığa işaret eder. Daha açık bir tabirle rüya sahibinin mal varlığı elde etmesine ya da zaten hali hazırda bulunan malının üstüne mal eklemesine yorulur. Rüya sahibi her geçen gün daha fazla zengin olacak diye değerlendirilir.

Rüyada Çağla Ağacı Görmek

Rüyada çağla ağacı görmek, kişinin çevresinde herkesin kötü diye bildiği ve anlaşamadığı bir kişinin varlığı ile açıklanır. Oysa rüya sahibi bu kişiyle çok iyi anlaşıyor ve ondan fayda görüyordur.

Rüyada Çağla Koparmak

Kimselerin yapmaya cesaret edemediği ama hayırlı bir işin altından başarıyla kalkmaya hem büyük bir başarı, hem büyük bir gelir hem de büyük bir şöhret edinmeye tabir edilir.

Rüyada Çağla Almak

Rüya sahibinin istikbalinin parlak olacağına ve yarınları için yaptığı planların düzgün ilerleyeceğine işaret eder. Rüya sahibi gelecek günlerde umduğunu bulacak demektir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …