Rüyada Çağırmak

Rüyada Çağırmak

Kişinin yardıma ihtiyacı olduğu bir durum yaşayacağı, ani bir olayın vuku bularak kişinin yaşam koşullarını zorlayacağı ve aile düzeninin bozulacağını bildirir. Bu rüya aynı zamanda geçmişte yaşanan bir sıkıntının yeniden kişiyi çok rahatsız edecek bir duruma geleceğini, rüya sahibinin yakınları tarafından dışlanacağını da bildirir. Ruh çağırdığını görenler günah işler veya çok büyük bir hata yaparlar. Bir hayvanı çağırdığını görmek ise yalan söylemeye ve kendisine güvenen insanlara karşı affedilmez kötülüklerde bulunmak manasına gelir.

Rüyada Birini Yardıma Çağırmak

Maddi olarak başkalarının yardımına muhtaç bir hayat sürdürüleceğine, arkadaş ve dost desteğinin olmayacağını bildirir. Tanınan birinden yardım isteniyorsa, maddi konuda destek alınacak demektir. Tanınmayan birinden yardım isteniyorsa, kişinin sorununu çözmek için tehlikeli durumlar içine gireceğini ve güvenilmez insanlarla iş yapmak zorunda kalacağını bildirir. Tanıdık birini çağırmak o kişinin rüya sahibine yapacağı bir kötülüğün de habercisidir ve kişi büyük bir zarar görür.

Rüyada Arkadaşını Çağırmak

Gerçek hayatta da tanınan bir arkadaşı çağırmak o kişiyle yaşanacak tatsız bir olaya alamettir. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişiye kırıcı konuşmalar yapacağını ve aralarını bozacak davranışlar sergileyeceğini de bildirir.

Rüyada Ölmüş Birini Çağırmak

Hasta kimseler için şifa bulunamayacağına ve vefat edileceğine işaret eder. Ölmüş birini çağırmak kişinin yaşamında çok büyük bir felaket yaşayacağına, İslami olarak günahlarının artacağına ve imandan yoksun bir hayat süreceği için pek çok sıkıntıyla karşılaşacağına alamet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuk Kaçırmak

Rüyada Çocuk Kaçırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çocuk Kaçırmak? hevesini kaçıracak haberler almak veya kişinin neşesine gölge düşürecek durumlar yaşamakla tabir …