Rüyada Cadde Görmek

Rüyada Cadde Görmek

Rüyada cadde görmek, doğrulukla tabir olunur. Bir cadde, üzerinde yürüdüğünü görmek, doğru yolda olduğunu gösterir Rüyada cadde görmek size zarar verecek iş yapacağınıza işarettir. Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır. Caddeden ayrılmak içinde bulunduğunuz zor durumları atlatacağınız anlamına gelir

Rüyada cadde görmek, doğrulukla tabir olunur. Bir cadde üzerinde yürüdüğünüzü görmek, doğru yolda olduğunuza ve herkesin sizi iyi bir kişi olarak tanıdığına işarettir. Cadde üzerinde giderken bir çıkmaz sokağa saptığınızı görmek, bazı do-lambaçli isler yapmayı düşündüğünüze, çıkmaz sokaktan çıkma-yit geri döndüğünüzü görmek, düşüncenizi uygulayamayacağınıza delalet eder

Bir caddede yürürken bir arkadaşınıza rastlayıp, onunla kol kola birlikte yürüdüğünüzü görmek, bir is için veya ticaret maçsa-dia ile birileriyle ortak olacağınıza delildir. Caddede tanımadığınız birisi ile herhangi bir is hususunda tartıştığınızı görmek kısa bir hastalık geçirerek bir müddet için isinize devam edemeyeceğinize yorumlanır. ibn-i Şirine göre Rüyada cadde görmek dürüstlükle yorumlanır

Rüyada, geniş bir caddede yürüdüğünü görmek is arkadaşla Rio arasında iyi ve mert kişi olarak tanındığına caddede kaybolduğunu görmek bir isten dolayı basına bir dert açılacağına caddede yürürken birden bire caddenin daraldığını ve adeta küçük bir sof-kaba dönüştüğünü görmek ömrünün kısalığına yürüdüğü caddenin birdenbire gereğinden fazla aydınlandığını görmek ibadetinin ve zekatının Allah C.C. Teala kalında makbul olduğuna işaret-tir tir. Bir başka rivayete göcede Rüyada cadde görmek, doğrulukla tabir olunur. Bir cadde üzerinde yürüdüğünü görmek, doğru yolda olduğunu gösterir.

Rüyada Caddede Yürümek

Rüyasında caddede yürüdüğünü gören kişi, zorlukların altından cesaretle kalkabilen, çalışmaktan korkmayan, tembelliği ve miskinliği sevmeyen, üretmeyi ve mücadele etmeyi ibadet sayan kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Cadde Süpürmek

Rüyada cadde süpürmek, rüyayı gören kişinin kafasını ellerinin arasına alıp kara kara düşüneceği, boşa koysa dolmayacağı, doluya koysa almayacağı deyiminin gerçek olacağı bir noktaya geleceği bu durumdan da ancak kendisine yol gösterecek bir âlimin ya da bilginin sayesinde kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Ana Cadde Görmek

Rüyada ana cadde görmek, rüya sahibinin çocuklarını darlığa düşürmemek ve onlar için en iyisini yapabilmek için başka kazanç kapıları arayışına gireceğine, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine ve bütçesinin genişletmek isteyeceğine işaret eder.

Rüyada Kalabalık Cadde Görmek

Rüyada kalabalık cadde görmek, kişinin hayatının ve işlerinin yolunda gideceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, rahatının ve gelirinin artacağına, yeni ve hayırlı yollara girip, ticarette ehil kişi haline gelip, karşılığını da alacağına tabir edilir.

Rüyada Caddede Koşmak

Rüyada caddede koşmak, rüya sahibinin uzun zamandır bir araya gelmediği, özlem duyduğu ama hiç göreceğini aklından bile geçirmediği bir dostu ile tesadüfi bir şekilde karşılaşacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder. Bu rüya, aynı zamanda güzel ve hayırlı sözlere yorumlanır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …