Rüyada Büyüteç Görmek

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyayı gören kişinin fevri ve panik bir kimse olması nedeniyle olaylara büyük tepkiler verdiğine, sakin davranamadığına, önemsiz ve küçük olaylarda bile deyim yerindeyse elinin kolunun birbirine karışarak telaşa kapıldığına ve çevresindekileri de telaşlandırdığına işaret eder. rüya sahibinin gördüklerini kendince yorumlandığına bu da olayların gerçekliğini değiştirdiğine ve sanki çok önemli ve büyük bir meseleymiş gibi algılanmasına sebep olduğuna yorulur.

Rüyada Büyüteç Görmek Ne Manaya Gelir?

büyüteç görmek mübalagayi seven ve olaylari oldugundan daha büyük gösteren bir tabiata sahip oldugunuza isarettir. Bu bakimdan, islerinizi daima oldugundan daha büyük çapta masraflara bogarak yürütmenizden dolayi zaman zaman müskülata ugradiginiza, bu yüzden de kimseye açilmayi kendi yaginizla kavrulmak istediginiz için, çogu kere çok zor durumda kaldiginiza isarettir.

Büyüteç görmek, abartılı bir şekilde konuşan olayları olduğundan daha büyük gösteren birine işarettir. Bu rüya iyi bir rüya değildir. Rüya sahibi bu huyundan vazgeçmelidir. Aksi halde büyük sıkıntılara girer denmiştir.

Rüyada Teleskop Görmek

Rüyayı gören kişinin sağduyulu, mantıklı ve sorunlara karşı akılcıl çözümler bulan biri olduğuna ve bu yönü sayesinde çok büyük sıkıntılara düşmeden yaşadığına tabir edilir. Rüya sahibinin bu yönüyle biliniyor olması dolayısıyla çevresindekilerin de kendisine akıl danıştığı anlamına gelir.

Rüyada Dürbün Görmek

Rüya sahibinin sadece duyduklarına itibar etmediğine, gerçekliğinden emin olmadığı şeylere inanmadığına, dedikodudan ve söylentiden hiç hoşlanmadığına, anlayıp dinlemeden ve gözüyle şahit olmadan söz söylemediğine, karar almadığına ve adım atmadığına alamet eder.

Rüyada Mikroskop Görmek

Rüyayı gören kişinin başarısız ve mutsuz olmasına neden olacak bazı aksiliklerle burun buruna geleceğine, yoğun stres altında kalacağına, kafasının karışacağına ve çok yorulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin baskı altında kalacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Büyük Gözlük Görmek

Rüya sahibinin çalışkan, ilgili ve zeki bir kimse olduğuna, etrafının farkında olarak yaşadığına, herşeye karşı büyük bir merak içinde olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu yönü ile çevresinde fark yarattığı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Lens Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıracak, güzelleştirecek ve yaşamını olumlu yönde şekillendirecek gelişmelerin yaşanacağına bu sayede kendisini çok hafif, rahat ve huzurlu hissedeceğine, bundan güç ve cesaret alacağına alamet eder. Rüya sahibi fırsatlara ve avantajlara sahip olacak demektir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …