Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyayı gören kişiyi her zaman takip edip kötü taraflarını, açıklarını ve zaaflarını öğrenmeyi ve bunları rüya sahibine yapacağı kötülüklerde kullanmayı amaç edinmiş, iş hayatındaki ya da aile hayatındaki çeşitli olaylardan ötürü rüya sahibinin kötülüğünü isteyen kişiye yani düşmana alamet eder. Aynı zamanda, yılanın büyüklüğüne bağlı olarak düşmanlık eden kişinin sahip olduğu güce ve bu gücün ne kadar yıkıcı bir güç olduğuna da tabir edilir.

Rüyada Büyük Yılan Çıkması

Pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak kötü ve çok büyük zararlara sebep olacak olayların varlığına ve bu yüzden çok dikkat edilmesi, yaşanabilecek kötü olaylar için önlem alınması ve çok daha sıkıntılı zamanlar yaşanmaması için kıyıda köşede üç beş kuruş bulundurulmasına işaret eder.

Rüyada Büyük Yılan Sokması

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da eğitim hayatındaki başarılarını çekemeyen ve bu yüzden ona sürekli kıskançlık yaparak kötü durumlara düşürmeye çalışan ve kötü ve çok zararlı insanların olduğuna ve hiç beklemediği bir anda ve hiç beklemediği bir yerde rüya sahibine çok büyük bir kötülük yapacaklarına rivayet eder.

Rüyada Büyük Yılan Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri bütün işlerini engelleyen çok büyük maddi ve manevi zarara uğramasına sebep olan kişiyi bir yolunu bulup cezalandıracağına ve bu kişinin artık başka insanlara zarar vermesini engellemek çeşitli yollara başvuru yapılacağına ve sonunda en doğru yolu bulunarak rüya sahibinin de araya girmesi ile doktora gönderileceğine alamet eder.

Rüyada Büyük Yılandan Kaçmak

İş hayatında ve aile hayatında yaşanan güzel ve hayırlı olayları çekemeyen kişiden kaçılacağına ve ancak bu şekilde hareket ederek rahat bir nefes alınabileceğine ve bu şekilde huzura erileceğine yorumlanır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Çocuk Kaçırmak

Rüyada Çocuk Kaçırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çocuk Kaçırmak? hevesini kaçıracak haberler almak veya kişinin neşesine gölge düşürecek durumlar yaşamakla tabir …