Rüyada Büyücü Görmek

Rüyada Büyücü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Büyücü Görmek Ne Anlama Gelir? Büyücü görmek pekte sandığımız kadar iyi değildir. Rüyayı gören kişinin yüzüne ayrı arkasına ayrı konuşan, ona iftira eden, onun tabir yerindeyse kuyusunu kazmaya çalışan, gece gündüz planlar kurup tuzak hazırlayan, ekmeğine, kazancına, parasına ve malına göz diken, başarılarına mani olmanın yollarını arayan, art niyetli ve kötü kimselerin varlığına tabir edilir. rüya sahibinin etrafının kötü kişilerle dolu olduğu bu kişilerin de kendisini kötülüğün, kazanın ve belanın ( musibetin ) içine çekmeye çalıştığı anlamına gelir.

Rüyada Büyücü Görmek Ne Manaya Gelir?

Hilekar (dolandırıcı, düzenbaz), kötü niyetli bir kimseden zarar görüleceğine işaretle yorumlanır. rüyada büyü yapan birini görmek, yapacağınız yanlış bir hareket sebebiyle başınıza maddi ve manevi birçok zarar­lar geleceğine işaret olarak yorumlanır. rüyasında kendini büyülü gören kimse, kendi ihmali yü­zünden büyük zararlar göreceğine işaretle tabir olunur.

Büyücü Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kırıcı sözler söyleyerek ya da yanlış davranışlarda bulunarak bazı insanları üzeceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine tabir edilir. Rüya sahibinin nasıl bir yanlış yaptığını sonradan fark edip bu defada durumu toparlayabilmek için uzun süre uğraşacağı hatalı bir adım atacağına işaret eder.

Rüyada Büyücü Erkek Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında erkek bir rakibi olduğuna ya da arkadaşları arasında dostu gibi görünen ama düşmanı olan bir erkeğin varlığına rivayet edilir. Rüya sahibini maddi ve manevi yönden çökertmeye çalışan bir erkek üzerinden açıklanır.

Rüyada Büyücü Hoca Görmek

Rüyada büyücü hoca görmekle, büyücü görmek arasında hiçbir fark yoktur. Rüyayı gören kişiden haz etmeyen, onun ayağını kaydırmaya çalışan, üzüntüsünden ve başarısızlığından büyük keyif duyacak, kem gözlü ve art niyetli bazı insanların olduğuna alamet eder. Bu kimselerin rüya sahibinin malında ve parasında gözü var demektir.

Rüyada Büyücü ile Konuşmak

Rüyayı gören kişinin astrolojiye olan merakına tabir edilir. Rüya sahibinin el, kahve, tarot ya da bakla falı bakmaya hevesi olduğuna ve bu konular üzerinde yoğunlaşarak bir şeyler öğrenmeye çalıştığına delalet eder.

Rüyada Büyücüye Gitmek

Rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına işaret eder. Kişinin yolunda giden hayatında karşısına aksiliklerin çıkacağına, bu durumun canını sıkacağına ve tüm neşesini kaçıracağına yorulur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …