Rüyada Burun Akması

Rüyada Burun Akması Ne Anlama Gelir?

Rüyada Burun Akması Ne Anlama Gelir? Rüyasını gören kişinin her konumda ferahlığa ve rahatlığa kavuşmasına, tüm sorun ve sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder. rüyada burundan çıkan şeyler özelikle çocuğa ve hamile olacağına ve evlat sahibi olmaya yorumlanır. Bu sebeple burnunun aktığını gören bir kimse içinse rüyasını gören kişinin en yakın sürede evlat sahibi olacağı manasına gelir. Bu rüya eşinizin gebe kalmasına veya bekarlar için kısa sürede evlenip evlat sahibi olmaya alemet eder. Rüyada burnundan sümük çıktığını ve bunun yere düştüğünü gören kimse için ise kız çocuğunun olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada burundan çıkan şeyin elbisenize düştüğünü görmeniz ise erkek çocuğa olacağına işaret eder. Rüyada burun akıntısı bazen de bereket ve bolluk anlamındadır. rüyasında burnunun çok aktığını gören kimseler için hanesine bereket gelir, bu rüyayı gören kişi rızkını güzel ve kolay yollardan sağlar.

Rüyada Burun Akması Ne Manaya Gelir?

Rüyasını gören kişi için en yakın zamanda sağlığına kavuşacağı anlamına gelir. Burnun küçüldüğünü, renginin koyulaştığını gören kişi ise sıkıntıya düşer. Burnundan sinek, arı vb. bir şey çıktığını gören kimsenin, en yakın zamanda evlenip evlat sahibi olacağı manasına gelir. Burna sinek, böcek, arı vb. kaçtığını görmek, hayra yorulmaz, üzüntü ve keder işaretidir.

Rüyada Burnunu Mendile Sildiğini Görmek

Rüyada burnunu mendile silen kimse, kendisine bir yardımcı bulur. Çünkü böyle bir rüya genellikle hizmetçiye ve yardımcıya işarettir. Rüyada burnunu temiz bir mendile silen kişi, hayırlı bir kısmet bulur. Bu rüya iffetli ve ahlaklı bir kadının göstergesidir. Mendilde bulunan kötülük, çirkinlik, temizlik veya güzellik yakınlarınızda bulunan veya yeni tanışacağınız bir kadındaki özelliklere işarettir. İşlemeli bir mendil gören kişi, zengin bir adamla veya kadınla evlenir.

Rüyada Burundan Sümük Çıkması

Rüyada burundan sümük çıkması, çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya, kişinin hatalarından dönmesine, hastalıklardan şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada burnundan çok fazla sümük çıktığını gören kişi, çeşitli hayırlara ulaşır. Bu rüya nimetlere, bolluk ve berekete işarettir. Burundan çıkan sümük, elde edilecek menfaate, borçlardan kurtulmaya, hamileliğe veya huzurlu bir yuvaya işarettir. Kaynak: Rüyada Burun Akması

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dabbe Görmek

Rüyada Dabbe Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dabbe Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibi için, hayırlarla ve güzel durumlarla karşılaşmaya işaret …