Rüyada Bumbar Görmek

Rüyada Bumbar Görmek Ne Anlama Gelir? Ne Demektir?

Rüyada Bumbar Görmek Ne Anlama Gelir? rüya sahibinin maddi ve manevi kuvvetinin, aklının ve kafasının çözemeyecaği bir iş ile uğraşmak zorunda kalacağına ve geri adım atmayı kendisine yakıştırmayacağı için de bu durumun üstesinden gelmek için bir hayli zaman harcayacak ve nefes tüketecek demektir. Rüya sahibinin hiç hazırlığını yapmadığı ve daha önce de karşılaşmadığı bir sorun ve problem ile karşı karşıya kalacağına da tabir edilir.

İmam-ı Nablusî’nin Bumbar Görmek İle İlgili Tabiri

rüyada bumbar görmek kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, işlerine dört elle sarılacağına, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına inanılır. Rüya alemine göre çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Bumbar Temizlemek

Rüyayı gören kişinin incelik ve ustalık gerektirecek bir görevi üstüne alacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi uğrunda ölse de bu sorumluluğu yerine getirmeyi aklından geçirmeyecek demektir.

Rüyada Bumbar Dolması Yemek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse büyük lokma yiyerek çok büyük laflar edeceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, böyle işlere kalkışacağına, sonradan da pişman olarak kendisine çok kızacağına alamet eder. Rüya sahibinin büyük bir çıkmaza düşeceğine yorulur.

Rüyada Sakatat Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek bir sermayeye kavuşacağına ama ne hikmetse varlık içinde yokluk yaşayacağına ve bir türlü iki yakasının da bir araya gelmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibi için uğursuz olacak variyete rivayet edilir.

Rüyada Sakatat Yemek

Rüyayı gören kişinin başına bela olacak bazı yatırımlara gireceğine, bu işten büyük kar elde edeceğine fakat bu durumun kendisine şifa değil sorun getireceğine işaret eder. Rüya sahibinin sefasını süremeyeceği ve mutluluğunu yaşayamayacağı paranın ya da eşyaların varlığına tabir edilir.

Rüyada Sakatat Temizlemek

Rüyayı gören kişinin büyük çaba sarf etmesine, her zamankinden daha yoğun ve daha uzun Saatler çalışmasına ve kafa yormasına neden olacak bir iş yapacağı anlamına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …