Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada Bulanık Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bulanık Su Görmek Ne Anlama Gelir? Bu rüya nasıl görülürse görülsün hiç bir zaman iyiye yorumlanmaz. Rüya sahibinin canını sıkacak olaylar yaşaması ya da kelamlar duyması veya can sıkıcı kelamlar söyleyen kimselerle birlikte olması şeklinde yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bulanık su görmesi gerek özel yaşamında gerekse iş hayatında karşı karşıya olacağı sıkıntılara, sorunlara ve engellere işaret eder. Hasta olan bir kimse rüyasında bulanık su görürse hastalığı daha da kötüleşir, sağlıklı bir kimse rüyasında bulanık su görürse sağlık sıkıntıları ile karşı karşıya geleceği anlamına gelir. Maddi varlığı olan birinin rüyasında bulanık su görmesi malının, mülkünün ve parasının bitmesine ve rüya sahibinin zarar etmesine de işaret eder. Rüyasında bulanık su gören kişi, eğer işi gücü olmayan biri ise uzun bir müddet daha işsiz kalır ve yoksullukla geçen uzun günler yaşar. Rüyada bulanık su görmek hiçbir rüya sahibi için iyi şeylere işaret etmez.

Rüyada Bulanık Su içmek

Rüyada bulanık su içmek rüya sahibi için uğursuzluk ve şansızlık anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi hem işinden hem de ekmeğinden olabilir, bütçesi açık verebilir, ya da sağlığıyla ilgili sorun ve sıkıntılar yaşabilir anlamına gelir.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

Rüyada bulanık suya düşmek, kişinin içine düşeceği bunalıma delalet eder. Rüya sahibi zor ve tatsız günler yaşayacak dolayısıyla manevi bir çöküş hissedecek demektir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek işsiz kalmaya bu nedenle aile içinde huzursuzluk, geçim sıkıntısı ve darlık yaşamaya delalet ederken, rüya sahibinin gayri meşru işlere bulaşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek kişi için mutluluk, sevinç, neşe, sağlık, bol kazanç ve huzurlu bir yaşam olarak değerlendirilir.

Rüyada Temiz Su içmek

Rüyada temiz su içmek herkes için rahat bir nefes almak anlamına gelir. İşsiz kimse için iş sahibi olmaya, umutsuz ve karamsar kişi için müjdeli haberler almaya, borçlu kişiler için borçlardan kurtulmaya ve esenlik bulmaya delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …