Rüyada Bozuk Yumurta Görmek

Rüyada Bozuk Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bozuk Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir? Bu rüya nasıl görülürse görülsün ailesini sevmeyen evlada ve hayırsız bir çocuğa işaret eder. Rüyada bozuk yumurta yiyen rüya sahibinin sözü geçilmez bir çocuğu olur. Aynı zamanda bozuk yumurta görmek, rüyayı gören kişiden türeyecek olan nesil içinden çıkacak hayırsız kimselere de işaret eder.

Rüyada bozuk yumurta atan kişi, etrafında kendisine büyük derecede zarar verebilecek güçte ve kuvvette olan dostlarından ayrılır ve onlarla bir daha görüşmez. Rüyada bozuk yumurtanın kırılması, kötü olan alışkanlıklarından uzak durdurularak güzel davranışların sergilenmesi manasına gelmektedir. Rüyada bozuk yumurta pişirmek, hayırsız ve kötü işlere girişmeye ve bundan dolayı da zarar etmeye yorumlanırken; bozuk yumurta yemek ise rüya sahibinin kurnaz ve hile yapan rakipleri olduğuna ya da kötü istekli insanlarla oturup kalkmaya da işaret eder.

Rüyada Bozuk Yumurta Kolisi Görmek Neye Yorulur?

Rüyada bir kolinin içinde çok sayıda fazla bozuk yumurta olduğunu görmek, başınıza gelecek birden fazla musibete ve belaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin dostları arasında kötü insanların olduğunu ve bu kişiler yüzünden iyi davranışları terk ederek kötüye yöneleceğini göstermektedir. Rüyada bozuk yumurtaları koliden ayıklamak, rüya sahibinin etrafındaki insanlara karşı temkinli yaklaştığının ve zararlı kimselerle ilişkiyi kestiği anlamına gelir.

Rüyada Yumurta Görmenin Yorumu

Rüyada görülen yumurta, birden fazla evlada yani çocuğa işaret eder. Bu rüya evlenmemiş olan kimseler için evlilik ve çocuk sahibi olmak manasına gelmektedir. Rüyasında yumurtanın kırıldığını gören kişi, evlenmekten vazgeçer ya da bu rüya bir müddet çocuk sahibi olamayacağınız manasına gelmektedir. Yumurta bazen de rüya sahibinin evidir. Yeni yumurta alan kişi güzel ve yeni bir eve taşınır. Yumurta yemek özellikle mal mülk sahibi olmak iken, yumurtayı kabukla yemek ise hak yemeye işaret etmektedir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …