Rüyada Bostan Görmek

Rüyada Bostan Görmek

Kadın demektir. Birinin bostanını sulamak yasak ilişkiye girmek anlamına gelir. Sonbaharda bostanda olmak aile içinde bir üzüntüyepara açısından sıkıntıya veya bir vefat anlamına gelir.Bakımsız bir bostan, bir olaydan dolay çok acı çekeceğinize işarettir. Bostanda, ağaç görmek çok zengin bir kadınla evlilikverimsiz bir bostan görmek evliliğin boşanmayla biteceğine işarettir.rüya sahibinin kararlı ve tutarlı oluşuna işaret eder. Kişi ne istediğini iyi bildiği için hep başarılı ve mutlu olacak demektir. Tövbe ettiğini bir daha asla yapmayan, sözünün arkasında duran, iki eli kanda olsa bir defa yapacağım dediği bir işi yine de yerine getiren bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Bostan Ekmek

Rüyada bostan ekmek, rüya sahibinin ekmeğinin de kazancının da helal olduğuna ve helal yollardan, alın teri, bilek gücü ile kazanılmasına işaret eder. Kişi, hak yolundan, ayrılmadan, inancını eksiltmeden ve ekmeğini lekelemeden rızkını çıkartıyor demektir.

Rüyada Bostan Sulamak

Rüyada bostan sulamak, işlerin açılmasına, hayatın düzene girmesine, uzun zamandan beri hallolmayan sorunların çözüme kavuşturulmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında mutluluk verici güzel gelişmeler yaşanacak, kişi huzura ve esenliğe kavuşacak diye tabir edilir.

Rüyada Bostan Olmak

Rüyasında bir bostan olduğunu ve zengin sebze ve meyve verdiğini gören kişi hem maddi zenginliğe hem de gönül zenginliğine sahip olan kişidir. Nerede bir fakir ya da düşkün var onlar için seve seve malından ve parasından vermeye hazırdır derler.

Rüyada Bostan Sebze ve Meyve Bahçesi Görmek

Rüyada bostanda sebze ve meyve bahçesi görmek, büyük şans ve büyük zenginlik olarak değerlendirilir. Kısmet ve şans kapılarının açılacağına, malın ve paranın da arttıkça artacağına delalet eder. Kişi Allah’ın nimetlerinden istediğinin de fazlasından faydalanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Bostan Görmek

Rüyada bakımlı, güzel ve yeşil bostan görmek sağlıklı, mutlu ve uzun yaşamaya, hayattan her istediğini elde etmeye ve doyasıya eğlenip tadını çıkarmaya tabir edilir. Rüya sahibinin dilediğince bir hayatı olacağı, huzurunun ve keyfinin de yerinde olacağı anlamına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …