Rüyada Boşanmak

Rüyada Boşanmak

Rüyasında boşanmak hayırlı değildir, fırtınalı günlere, çatırdayan evliliklere, üzerinde kara bulutların dolaştığı ilişkilere delalet eder. Rüya sahibini çok zor günler bekliyor demektir. Rüyasında boşandığını gören kişinin kafası allak bullak olacak ve bazı kararlar almakta zorlanacak demektir.Bir erkeğin rüyasında boşandığını görmesi sürpriz gelişmeler yaşayacağı ve hayırlı şeylerle karşılaşacağı anlamına gelir. Bu kişi büyük bir iş teklifi alacak ve bu iş kendisine uğur getirecek, arka arkaya başka teklifler de alacak demektir.

Rüyada Boşanmak istemek

Rüyada boşanmak istemek farklı şekillerde tabir edilir. Bir rüya tabirine göre kişinin para sıkıntısından kurtulmasına, diğer bir rüya tabirine göre de tam tersi şekilde para sıkıntısına düşerek çetin günler geçirmesine işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Aldatmak

Rüyada aldatıldığını gören kişi için, kendisine nurlar yağacağı ve Allah’ın kudretinin üzerinde olacağı şeklinde tabir edilir. Bu kişi her zaman Allah’ın yardımı ile mükâfatlandırılacak demektir.

Rüyada Aldatılmak

Rüyada aldatıldığını gören kişi tabir yerindeyse Allah’ın lanetine ve gazabına uğrayacaktır. Rüya sahibi büyük bir günaha ortak olacak ya da hak yolunu terk edecek demektir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, gerçek anlamıyla tabir edilir. Büyük fikir çatışmalarına ve büyük görüş ayrılıklarına işaret eder. Rüyada kavga ettiğini gören kişi biriyle, ömrünün sonuna kadar bir daha isimlerini dahi duymaya tahammül edemeyecekleri kadar büyük bir kavgayla yollarını ayıracaktır.

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek sıkıntı, zorluk ve kötü haberler almaya delalet eder. Aynı zamanda da rüya sahibinin Allah’ın kudreti ile karşılaşacağına ve her zaman güvende olacağına, kazalardan ve belalardan korunacağına tabir edilir.

Rüyada Ayrılmak

Rüyada kişinin istemeyerek ve üzülerek ayrılması sıkıntıya, omuzlarından yük kalkmışçasına adeta göbek atarcasına ayrılması ise mutlu olmasına delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …