Rüyada Bornoz Giymek

Rüyada Bornoz Giymek

Rüyasında bornoz giymek, genellikle ruhen kirlerden temizlenmeye ve arınmaya, kişinin hatalarından dönmesine işarettir. Bu tabir banyo sonrası giyilen bornoz ile ilgilidir. Eğer banyo yapmadan bornoz giydiğinizi görmüşseniz, ne kadar isteseniz de kendinizi kötülüklerden ve hatalardan alıkoyamazsınız. Bu rüya güzel ve halis niyete karşılık, zararlı arkadaşlar yüzünden istediğiniz gibi bir hayat süremeyeceğinize ve günahlardan arınamayacağınıza delalet eder. Rüyada bornoza sarınmak, kişinin eline geçecek bir menfaat veya kendisine yardım edecek bir kişi anlamına gelmektedir. Rüyada beyaz bornoz giyen kişi, maneviyata yönelerek günahlarına tövbe eder ve dünyevi zevklerin peşinde koşmaktan vazgeçerek nefsin terbiye eder.

Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada görülen bornoz, kişinin ahlakı ve terbiyesidir. Beyaz bornoz güzel ahlak ve iyi huy anlamına gelirken, siyah bornoz ise, günahlara ve kötü karaktere yorumlanır. Rüyada bornozunu yıkayan kişi, yanlış davranışlarda bulunduktan sonra hatalarını anlayarak eski kötü alışkanlıklarını terk eder. Rüyada bornozla kurulanmak, ruhen arınmak ve kötülüklerden vazgeçmektir. Bornozu askıda görmek yakın zamanda başınıza gelecek bir hadiseye yorumlanırken, askıdan alıp giyinmek ise uzun süredir beklediğiniz haberi almaya işaret eder.

Rüyada Bornoz Satın Almak

Rüyada bornoz satın alan kişi hayatında bazı değişiklikler yapar. Bu değişiklikler ya yeni bir eve taşınma veya yeni eşyalar satın almadır. Bornoz satın almak bazen de Hac veya Umre için hazırlık yapmaya, mal edinmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada bornoz satan kişi yakında hayatınızda önemli değişiklikler yapacak ve size olumlu katkı yapacak kimse anlamına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …