Rüyada Bombadan Kaçmak

Rüyada Bombadan Kaçmak

Rüyasında bombadan kaçmak, kişinin başına gelecek bir musibetten kurtulmasına ve bir kötülüğün kendisine ulaşmasını engellemesine işarettir. Rüyada görülen bomba genellikle belaya veya sıkıntıya yorumlanmaktadır. Özellikle bombanın patlaması sıkıntı ve üzüntü, bunların yanında yaşayacağınız ve sizi etkileyecek kötü bir olay anlamına gelir. Bombadan kaçan kişi kendisine zarar vermek isteyen kişilerin hilelerinden kurtulur ve bu hilecileri saf dışı eder. Bombadan kaçtıktan sonra bombanın patlayarak insanları öldürdüğünü görmek ise, çevrenizde meydana gelecek üzücü bir olaydan etkilenmeyeceğinize; fakat sizin dışınızda birtakım insanların bu hadiselerden zarar göreceğine delalet eder. Rüyada bombadan kaçan ama kurtulamayan kişi, kendi elinde olmayan sebepler yüzünden bir felaket uğrar veya hiç beklemediği olaylarla karşılaşır.

Rüyada Bombanın Patlaması

Rüyada bombanın patladığını gören kişinin hayatında birtakım değişiklikler meydana gelir. Bu rüya çok hızlı bir şekilde size ulaşacak habere bazen de kısa sürede başınıza gelecek üzücü bir olaya delalet eder. Patlayan bomba, bazen de kişiye yapılan bir uyarıdır. Hayatınız gözden geçirmenizi ve yaptığınız hatalar için pişman olup tövbe etmeniz gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada görülen bomba farklı şekillerde yorumlanır. Bazen bomba, kişinin heyecan duyacağı hiç beklenmedik bir olay veya haberdir. Öyle ki bu haber ortaya çıktığında herkesi şaşırtır ve insanların hayatını değiştirir. Bazen de böyle bir rüya sıkıntı ve üzüntüye, yaşanılacak kötü olaylara, can sıkan haberler ve kişinin hayatındaki hızlı değişikliklere yorumlanır. Rüyasında bomba yapan kişi, başkalarına kötülük eder veya onların başına bir bela açar.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …