Rüyada Boğazlandığını Görmek

Rüyada Boğazlandığını Görmek

Rüyasında boğazlandığını görmek, rüyayı gören kişinin gerek ekonomik sorunları gerek kişisel problemleri nedeniyle tabiri caizse adeta boğazının bir el tarafından sıkıldığını hissettiğine, o denli bunaldığına, çıkmaza düştüğüne ve mutsuz olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin sorunlarının çoğalacağı, aksiliklerinin arka arkaya geleceği, şanssızlığının ve kısmetsizliğinin de yakasını bir türlü bırakmayacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Birinin Boğazlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin bir kimse nedeni ile derde düşeceğine, sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kendisinin Boğazlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin ruhsal olarak kendisini azapta hissedeceğine, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına, ağlayacağına, strese gireceğine, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Biri Tarafından Boğazlanmak

Rüyayı gören kişinin sinsi bir düşmanı olduğuna, onun hep başarılarına engel olduğuna, ona karşı kötülük etmekten geri durmadığına, dedikodusunu yaptığına, malına ve rızkına göz diktiğine ve ona karşı kin, nefret yüklü olduğuna ve her fırsatı değerlendirerek intikam duygularını tatmin etmeyi de ihmal etmediğine rivayet edilir.

Rüyada Çocuğunun Boğazlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yaptıklarına, savunduklarına ve konuştuklarına karşı muhalefete eden bir takım insanların olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin doğruyu göstermeye ve onlara yardım etmeye çalıştığı kişilerden başkaldırı ve direnç göreceği anlamına gelir.

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçeklerden saptığına, yumuşak başlı, hoşgörülü ve güler yüzlü olmaktan vazgeçtiğine, sinirli biri haline geldiğine, insanları kırdığına, üzdüğüne, onlara bazen haksızlık ettiğine tabir edilir. Rüya sahibi huy değiştirecek ve herkesi kendine hayret ettirecek demektir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …