Rüyada Bitlenmek

Rüyada Bitlenmek

Malın ve paranın artmasına ve zengin olmaya işaret eder. Bolluk, bereket ve fazla rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceği kadar lüks ve konforlu bir hayatı olacağına, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına rivayet edilir. Bu rüya, henüz genç yaşlarına rağmen neredeyse bir servetin sahibi olan kimseye tabir edilir.

Rüyada Bitlendiğini Görmek

Rüyada bitlendiğini görmek, çok başarılı olmaya bu sayede önemli oranda gelir elde etmeye, ölene kadar rahat yaşamayı sağlayacak ve torunlara bile yetecek kadar paranın ve dünya malının sahibi olmaya alamet eder.

Rüyada Bit Öldürmek

Rüyada bit öldürmek rüyayı gören kişinin kendisine gelir getiren bir kısmetini engelleyeceğine, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Saçı Bitlenmek

Rüyada saçı bitlenen kişi kolay yollardan kazanç elde eder ve kolay bir hayat sürme şansına nail olur. Geçin sıkıntısının olmayacağı, yokluğun nedir bilinmediği, para sorununun yaşanmadığı bir yaşam sürmeye ve keyif içinde ömür geçirmeye delalet eder.

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyada saçta bit görmek, iki şekilde tabir edilir. Aydınlık ve ferah bir yerde bit görülürse bu hayra yorulur ve rüya sahibinin işlerinde verim olacağına, kişinin kazancının artacağına, borcunun ve sıkıntısının azalacağına yorulur. Fakat kirli, pis ve karanlık bir yerde bit görmek, tam tersi şekilde kabul edilir, yokluk yaşamaya, hasta olmaya ve çaresiz kalmaya rivayet edilir.

Rüyada Kaşınmak

Rüyada kaşınmak, iyi günlere nazar değeceği böylece kişinin kötü, zor ve üzücü günler geçireceği şeklinde ifade edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …