Rüyada Bit Görmek

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit, öldürmek bir yakınınıza karşı acımasızca davranacağınıza işarettir. Bit sirkesi ise fesatlık ve kötülük anlamına gelir Bitlenmek bol paraya kavuşacağınıza ve dostlarınızın birden artacağına işarettir. Bitler tarafından sarılmak sermayenizin sürekli artacağına ve her geçen gün daha iyi duruma geleceğine yorumlanır. Üzerinden bit dökülmesi paranızın bol olduğu için bir çok arkadaşınız olacağına işarettir.Rüyada bit görmek bir yandan iyi bir yandan kötüdür. Rüyada temiz yerde görülen bit zenginliğe işaret ederken pis, kötü ve izbe yerde görülen bit yokluğa düşmeye işaret eder.

Rüyada görülen bit duruma göre farklı yorumlanır. Örneğin vücuda yapışıp, kan emip büyümüş olan bir bitin vücudu terk etmesi ölüm anlamına gelir. Çok sayıda bit görmek üzülmeye ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Biti yakalamak üzüntüden ve dertten kurtulmaya delalet eder. Rüyada bitlerden dolayı kaşınmak, iğrenmek ya da hasta olmak büyük üzüntülere, sıkıntılara ve mahpus olmaya delalet eder. Rüyada biti yemek bir kişinin arkasından konuşarak onu çekiştirmeye ve kötülemeye işarettir. Bitin rüya sahibinin kıyafetinin her hangi bir yerinde olması hem zenginliğe hem de sağlık sorununa delalettir.

Rüyada Bit Öldürmek

Rüyasından bit öldürdüğünü gören kişinin rüyası, tanıdığı ve kendisi tarafından çok sevildiği bir kişiye haksızlık edip ona fena söz söyleyeceği anlamına gelir. Eğer rüyada görülen bitin sirkesi ise bu da art niyete, dedikoduya ve kötülüğe işaret eder.

Rüyada Üzerinde Bit Görmek

Rüyada saçta bit görmek yani insanın üzerinde bit görmesi iyidir. Bu, işlerin açılacağına rızkın ve bolluğun artacağına ve herşeyin olduğundan ve eskisinden çok daha iyi olacağına işaret eder. Bu aynı zamanda nüfus olarak da bolluk ve kalabalık anlamına gelir.

Rüyada Bit Yemek

Rüyada bit yemek de öldürmek de çok iyidir. Rüyada bitin yenmesi rüya sahibini çekemeyen kişilerin hasedinden çatlaması anlamına gelirken bit yemek dertlerinden, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak anlamına gelir. Rüyada bit yemek aynı zamanda gıybet etmek demektir.

Rüyada Bit Yumurtası Görmek

Rüyada bit yumurtası görmek iyi değildir. Bu fırsatçı, art niyetli, terbiye yoksunu, dedikoducu insanlara işaret eder. Rüyasında bit yumurtası gören kişi tilki gibi kurnaz insanlara rastlayacaktır.

Rüyada Bit Sirkesi Görmek

Rüyada kendi saçında bit sirkesi görmek, kişinin kendisi ile ilgili yaşayacağı bir olayın ya da içinde olacağı bir halin önceden bazı belirtileri anlamına gelir. Gerçekleşecek bir gelişmenn önceden kendini belli etmesine işaret eder. Rüyada başkasının saçında bit sirkesi görmek, bir kimseyi karşı karşıya kalacağı bir engele ya da tehlikeye karşı uyarmak demektir. Rüyada çocuğunun saçında bit sirkesi görmek, rüya sahibinin en hassas noktasına yani deyim yerindeyse bam teline dokunacak dolayısıyla da onu telaşlandıracak, üzecek ve bir o kadar da öfkelendirecek bir olayın meydana gelmesidir.

Rüyada Bit Temizlemek

Rüyada bir tane bit temizlemek, bir kuşkunun gerçekliğinden emin olarak onun üzerine gitmeye ve ondan kurtulmaya delalet eder. Rüyada çok fazla bit temizlemek, ayrıntısı çok olduğu için rüyayı gören kişiyi çok oyalayacak bu nedenle yoracak ve sıkıntıya düşürecek bir meselenin varlığına ve kendisinin de bu meseleyi çözüme kavuşturmak için üzerinde kafa yoracağına alamet eder. Rüyada beyaz bit temizlemek, basit bir yol izlenerek kısa sürede kolayca çözülecek bir problem, rüyada kahverengi bit temizlemek, kaynağının ne olduğunu bulmak için uzun uğraşlar sonucunda kurtulması mümkün olacak bir soruna yorulur.

Rüyada Saçta Siyah Bit Görmek

Rüyada saçta sayısız siyah bit görmek, rüya sahibini iş ve sosyal yaşantıdan uzaklaştıracak ve günlük hayatını sürdürmesine engel oluşturacak bir olayın yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada saçtan siyah bit temizlemek, kişinin bir iş karşısında duyduğu tereddütün yersiz olmadığını doğrulayacak bir gelişmenin olmasına bu sayede alınacak önlemlerin daha kolay belirlenmesine ve işlerin daha kolay hale gelmesine işaret eder. Rüyada elbiseden siyah bit temizlemek, bir meselenin büyümesinin önüne geçecek bir fırsat yakalamak ve ona en doğru zamanda müdahale etmiş olmanın avantajlarını yaşamak demektir. Örneğin bir hastalığı daha başında farkederek hemen tedaviye başlamak gibi.

Rüyada Büyük Bit Öldürmek

İş ve meslek hayatında herkes tarafından bilinen ve görünen bir prüzü yok etmeyi başarmak ve bu sayede mevcut durumu düzeltmiş olmayı başarmak demektir. Rüyada dişleri büyük olan beyaz bir bit öldürmek, önüne geçilmesi ya da başarısının üzerine çıkılması durumunda kişinin kazancına, nasibine, şansına ve kısmetine neden olan bir kimseyi alt ederek ondan kurtulacağına alamet eder. Rüyada taşla büyük bit öldürmek, bir amaca ulaşmak için uğraşlı bir yöntemi uygulamaya bu nedenle gereksiz yere vakit ve nefes harcamaya işaret eder.

Rüyada Başkasının Saçında Bit Öldürmek

Rüyada başkasının saçında ilaçla bit öldürmek, pratik bir düşünceyle hareket ederek bir kimseye en doğru ve en külfetsiz şekilde yardım etmek ya da yol göstermek anlamına gelir. Rüyada başkasının saçında elle bit öldürmek, kısıtlı imkanlarla elde olanı kullanarak ve kendinde bulunanı paylaşarak zor durumda olan bir kişiye kol kanat germeye, rüyada başkasının saçında taşla bit öldürmek de bir kimse için iyi şeyler yapmak isterken tam aksine kötülük yapmış ve zarar vermiş olmaya delalet eder.

Rüyada Kendi Saçında Bit Öldürmek

Rüyada kendi saçında zehirle bit öldürmek, yanlış kararlar nedeniyle sağlığını tehlikeye atmak anlamına gelir. Rüya sahibinin doktora danışması gereken bir sağlık sorununa kendi bildiği bir yöntemi uygulaması ve o yöntemin insan sağlığı üzerinde son derece zararlı olması nedeniyle yaşayacağı zorluğa ve sıkıntıya işaret eder. Rüyada kendi saçında gazla bit öldürmek, atla deve denemeyecek kadar zor olmayan bir durum için eski zamanın şartlarında kullanılan bir çareyi ya da deyim yerindeyse koca karı ilacını kullanarak çareler bulmak istemek demektir.

Rüyada Başkasının Saçından Bit Ayıklamak

Rüyada başkasının saçından minicik bit ayıklamak, minnet duyulan, kıymet bilinen, hatrı sorulan ve hatrı geçen kimse olmaya yorulur. Meşakkatli durumlarda ve olaylarda insanların yanında olan kimse olmaya bu sayede herkeste iyi izlenim uyandırmaya, sıcaklık ve samimiyet yaratmaya işaret eder. Rüyada başkasının saçından sarı bit ayıklamak, iki taraf arasında orta yolu bularak büyük bir iyiliğe vesile olmak anlamına gelir. Rüyada başkasının saçından beyaz bit ayıklamak, bir kimseyi mahçup duruma düşecekken farkına vararak o durumun önüne geçmek ve ona bu sayede yardımcı olmak demektir.

Rüyada Saç Tararken Bit Düşmesi

Rüyada kendi saçını tararken bit düşmesi, bir niyeti gerçekleştirmek isterken hiç olmayacak bir aksilikle karşılaşmaya ve duruma hemen müdahale edilmesinin kişi için zorunlu olmasına aksi takdirde aksiliğin çok daha büyüyeceğine ve daha büyük bir bela haline geleceğine işaret eder. Rüyada başkasının saçını taradığını ve saçından bit düştüğünü görmek, rüya sahibinin bir olay yerinden sağlığı, menfaati ve kazancı için uzaklaşmasının gerekliliğine delalet eder. Kişinin olaya dahil olması ya da orada kalması halinde kendisi de zarar görebilir yani tabiri caizse ağrısız başını ağrıtabilir.

Rüyada Ölünün Başında Bit Görmek

Rüyada ölünün başında canlı bit görmek, rüyayı gören kişinin başından geçecek çelişkili bir olay anlamına gelir. Örneğin; kişinin duyduğunu, gördüğünü ya da bildiğini sandığı birşeyden emin olamaması nedeniyle yaşayacağı yanılgı demektir. Rüyada ölünün başında ölmüş bit görmek, bir işin bittiğinden ya da bir meselenin kapandığından tamamen emin olmaya yorulur. Rüyada ölünün başından bit ayıklamak ya da ölünün başındaki biti ayıklamak, rüya sahibinin geride kalmış olsa da sevdiği herşeye karşı şükran ve saygı duyduğuna hiç kötü konuşmadığına işaret eder. Eğer manevi olarak değer verdikleri hayatına girmiş çıkmış kişilerse onları hep güzel andığına ya da kendisi için manevi değeri büyük olan şeyler eşyalarsa onları da ölene kadar saklayacak oluşuna alamet eder.

Rüyada Yorganda Bit Görmek

Rüyada yorganda ölü bit görmek, bir hastalığı farkında olmadan ayakta atlatmaya ya da bir tehlikeye teğet geçmeye işaret eder. Her iki durumda da rüya sahibinin kendisiyle doğrudan ilgili olan ve sonradan öğreneceği bir sorunun kendiliğinden çözülmesi anlamına gelir. Rüyada yorganda canlı bit görmek, küçük ve önemsiz olmasına rağmen rüya sahibini çok huzursuz edecek ve geceleri uyutmayacak bir meselenin varlığı demektir. Kişi bu durumu aşmak için hemen birşeyler yapma ihtiyacı hissedecek ve hemen harekete geçecektir. Rüyada yorgandaki biti öldürmek, rüya sahibinn stratejik davranması sayesinde bazı engelleri aşmasına ve artık gönül rahatlığı içinde uyumaya başlamasına yorulur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …