Rüyada Birinin Öpmesi

Rüyada Birinin Öpmesi

Rüyasında birinin öpmesi, öpen kişinin niteliğine göre yorumlanır. Mesela kendisini anne veya babasının öptüğünü gören kişi, onlardan yardım görür ve özellikle maddi konularda anne babasının desteğini alır. Rüyada sevgilinizin sizi öptüğünü görmeniz, evlenmeye veya nişan gibi herhangi bir olayın gerçekleşmesine; mutlu bir yuva kurmaya, aile saadetine ve mutluluğuna yorumlanır. Rüyada eşinin öptüğünü görmek, ailenizin uzun ömürlü olacağına ve eşinizle birlikte güzel bir hayat süreceğinize delalet eder. Rüyada öpmek genellikle yardım etmeye, aşk ilişkilerine, muhabbet ve sohbete işarettir. Rüyada bir ölünün sizi öptüğünü görmeniz ise o ölünün malından veya ailesinden istifade etmeye, onun mesleğini devam ettirmeye, kişinin elde edeceği başarılara ve maddi açıdan rahatlamaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Birisini Öpmek

Rüyada birisini öpmek o kişi ile yaşayacağınız bir olaya veya başınıza gelecek bir hadiseye işarettir. Ölü bir adamı öpmek onun mirasına konma veya o kişinin arkasından hayır dua etme anlamına gelmektedir. Rüyada bir kadını öpen erkek, eğer bekarsa yakında evlenir veya nişanlanır. Evli bir erkek içinse bu rüya zinaya yaklaşmaya veya o kadının kocasından yardım görmeye delalet eder. Rüyada bir çocuğu öpmek, evlat sahibi olmaya veya mevcut çocuklarınızın ileride çok yüksek makamlara gelmesine işaret eder.

Rüyada Birinin Dudaktan Öpmesi

Rüyada tanımadığı bir kişinin kendisini dudağından öptüğünü gören kimse, yalnızlıktan kurtulur ve kısa süre içerisinde kendisini ateşli bir aşk macerasının içinde bulur. Bu rüya yaşayacağınız bu aşk ilişkisinin olaylı biteceğinin veya size uygun olmayan bir kimseyi seveceğinizin göstergesidir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …