Rüyada Bilye Görmek

Rüyada Bilye Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatını güllük gülistanlık geçeceğine ve kişinin her daim gönül hoşluğu içinde olacağına işaret eder. Sakin, güzel, huzurlu ve hayırlı bir yaşam sürmeye, coşkulu ve mutlu olmaya, hiçbir zaman umutlarını yitirmemeye ve karamsarlığa düş memeye tabir edilir. rüya sahibinin kolay kolay kafasına bir şey takmayacağına, canının kıymetini bileceğine ve mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına yorulur.

Rüyada Bilye Oynadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin müjdeli ve güzel haberler alacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini üzecek, yoracak ve yıpratacak şeylerden uzak duracağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, her şerde bir hayır olduğuna inanarak kendini öyle hemen yıkmayacağına yorulur ve rüyayı gören kişinin kendisini mutlu eden hayallerinden hiç vazgeçmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Bilye Toplamak

Rüyayı gören kişinin yaşama sevincinden ve enerjisinden hiçbir şey kaybetmeyeceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine en kötü anında bile yüzünden tebessümü eksik etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin güzel geleceğe olan inancını kaybetmeyeceğine ve hep bunun heyecanı içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Misket Görmek

rüyada misket görmekle, bilye görmek aynı şeylerdir ve rüyayı gören kişinin hayata karşı kıpır kıpır olduğuna, yaşamı çok sevdiğine, ona sıkı sıkıya bağlı olduğuna ve her yeni güne yeni bir sevinç ve coşku ile merhaba dediğine yorulur. Rüya sahibi bu sevinci hiç kaybetmeyecek demektir.

Rüyada Misket Bulmak

Rüyayı gören kişinin aradığı huzuru ve mutluluğu bulmayı başaracağına, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, bir yandan da hayatın ne kadar kısa bir o kadar da kıymetli olduğunun bilincinde olacağına rivayet edilir. Kişi bu felsefe ile hayata daha bir sıkı tutunacaktır diye kabul edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dilek Görmek Ne Anlama Gelir? Dilek rüyasını gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı …