Rüyada Bilardo Oynamak

Rüyada Bilardo Oynamak

Rüyada bilardo oynamak, hayatı ciddiye almamaya, geleceğini umursamamaya ve dişe dokunur hiçbir iş yapmamaya alamet eder. Rüya sahibinin yarınları için bir dikili ağacı bile olmayacağına çünkü gençliğini, üretkenliğini ve enerjisini kullanmadığına bilakis kahve köşelerinde, bilgisayar başında, oyun salonlarında ve kafelerde vakit öldürdüğüne rivayet edilir. Kişi, şimdi yok ettiği yarınlarının acısını ileride anlayacak ama pişmanlığı fayda getirmeyecek demektir.

Rüyada Bilardo Oynadığını Görmek

Bir kişinin rüyasında bilardo oynadığını görmesi o kişinin günlerini aylaklık ederek geçirdiğine, çalışmaktan erindiğine, miskin ve tembel kimse olduğuna işaret eder. Bu durum rüya sahibinin toplumda deyim yerindeyse adam yerine konmama nedenidir diye ifade edilir.

Rüyada Bilardo Topu Görmek

Rüyada bilardo topu görmek amaca giden yolda araç olacak kişiye ya da objeye işaret eder. Hayalleri gerçekleştirmek ve hedeflere ulaşmak için kendisinden destek görülecek bir insana ya da ondan gelecek maddi desteğe tabir edilir.

Rüyada Bilardo Sopası Görmek

Rüyada bilardo sopası görmek, rüyayı gören kişinin acılarını paylaşan, iyi gününden çok kötü gününde yanında olan, zor zamanında bir an olsun başından ayrılmayan, vefalı bir dosta, aile yakınına ya da aile bireyine işaret eder. Bazen de evin hizmetini gören ama candanlığı ve dürüstlüğü ile sanki aileden biriymiş gibi kabul edilen bir hizmetliye yorulur.

Rüyada Golf Oynamak

Rüyada golf oynamak, huzur kaçıracak ve moral bozacak bir olay yaşamaya, insanlarla fikir ayrılığı yaşamaya, münakaşa etmeye ve yolları ayırmaya karar vermeye delalet eder. İnsanlarla muhabbettin bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Golf Sopası Görmek

Rüyada golf sopası görmek, evi çekip çeviren kişinin hayatın omuzuna yüklediği sorumlulukları azaltan, moralini yerine getiren ve yeri geldiğinde kendisini teselli eden bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …