Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek

Hayırlı olmakla ile birlikte iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi evli birisi ise eğer çocuk sahibi olacağına ve çok güzel günler geçireceğine alamet eder. Eğer rüya sahibi, bekâr birisi ise en kısa zamanda, kendisine uygun bir kısmet bularak evliliğe adım atacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada beyaz gelinlik giymek ile aynı anlama gelmektedir. Evli birisi için hayır olarak tabir edilir, yakın bir zamanda çocuk haberi geleceğine ve rüya sahibinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet yeter. Eğer rüyayı gören kişi bekâr bir kişi ise en kısa zamanda kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kısmetle dünyaevine gireceğine alamet eder.

Rüyada Siyah Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyayı gören kişinin, evlilik hayatında çok büyük problemlerin çıkmasına, dertlerin yaşanmasına ancak daha sonra akrabaların ve çeşitli kişilerin araya girişi ile yaşanan sorunların sona ereceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada Kırık Beyaz Gelinlik Giymek

Rüya sahibinin, istediği ve arzuladığı şeylere en kısa sürede kavuşacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu ve rahat bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giyen Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında uzun zamandan beri kafasında kurduğu projeleri bir bir ortaya koyacağına, bu projelerin çalışması ile çok para kazanacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine ve daha güzel ve daha fazla kazanç sağlayan bir işe sahip olacağına yorulur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …