Rüyada Beyaz Dut Görmek

Rüyada Beyaz Dut Görmek

Sevinçten ve güzel haberler nedeni ile ağlamak anlamlarına gelir. Beyaz dut gören kimsenin evinde neşe bol olur ve aile üyeleri birbirlerine her zaman destek verir. İş ile ilgili de kişinin ideallerine ulaşabileceği önemli bir fırsatın kapıda olduğuna, önemli, saygın ve itibarı çok yüksek, nüfuzlu kimselerle tanışılıp ahbaplık edileceğine de alamet eder. Öte yandan, beyaz dut kişinin kıskanılan bir hayata sahip olacağına, mevki konusunda ayağını kaydırmak isteyen iş arkadaşları olduğuna da işaret ederek, kişiyi dikkatli olması konusunda uyarır.

Rüyada Dut Yemek

Bekar kimseler için herkesin dilinde dolaşan, gösterişli bir düğünle dünya evine girmek anlamına geldiği gibi, evlenir evlenmez hamile kalınacağına da işaret eder. Evli kimseler için planlanmayan, sürpriz bir bebek müjdesidir. Dut yediğini görmek, bereketi bol ve imrenilecek bir yaşama sahip olmak, yüce gönüllü kimselerle arkadaşlık etmek ve tüm dileklerine kavuşmak anlamlarına da gelir. Sıhhatli bir kişi olunacağına ve uzun bir ömür sahibi olmaya da delalettir.

Rüyada Karadut Görmek

Küçüklü büyüklü aksiliklere ve şanssızlıklara işaret eden rüya, kişinin başında dolaşan bir kara bulutun varlığına da işarettir. Gelir düzeyinde ciddi bir azalma, maaş alınamaması veya iş değişikliği nedeni ile hayat standardında bir düşüş şeklinde de yorumlanan rüya, bekar kişiler için, sevgiliyle araya giren üçüncü bir kişinin varlığına da alamet eder. Karadut yediğini gören kimse ise, tedavisi hem uzun, hem de yıpratıcı geçecek bir hastalık nedeni ile sıkıntılı günler yaşar.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …