Rüyada Bela Okumak

Rüyada Bela Okumak

Hayırlara alamet etmez. Geçim sıkıntısı çekmeye, maddi zarara uğrayarak, büyük borçların ve yükümlülüklerin altına girmeye, birine kefil olmak nedeniyle ağrısız başını ağartmaya, sağlık sorunları yaşamaya, sıkıntı ve zorluklardan bunalarak içine dönüp, eve kapanmaya delalet eder. Huzursuzluk, mutsuzluk, çile ve zahmet anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yas tutup, gözyaşı dökeceği bazı olaylar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Birine Bela Okumak

Bir kişi rüyasında bir kimseye bela okuduğunu görürse eğer, başına olmadık türde işler gelecek demektir. Musibet yaşamaya, varından yoğundan olmaya, insanlarla uyuşmazlık ve anlaşmazlık yaşamaya işaret eder.

Rüyada Beddua Okumak

Rüyada beddua okumak, aksiliklerle karşılaşmaya, başarısız olmaya, uğursuz işlere bulaşmaya, güvende olmamaya, ateşe yakın durmaya ve çok zor durumlara düşmeye delalet eder. Rüya sahibinin yakasını bir beladan kurtarmadan bir diğerine bulaşacağına yorulur.

Rüyada intizar Etmek

Rüyada intizar etmek, rüyayı gören kişinin hayatının karışacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına alamet eder.

Rüyada inkar Etmek

Rüyada inkar etmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin kendine yapılan bir iyiliği inkâr edeceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, haksızlık edeceğine ve günaha gireceğine işaret ederken zaten gerçekliği olmayan bir konuyu inkâr etmek, vicdan ve iman sahibi olmaya ve bu doğrultuda yaşamayı ifade eder.

Rüyada itiraz Etmek

Rüyada itiraz etmek, uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin büyük bir haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına ve kötü bir tuzağa düşürülmeye çalışılacağına delalet eder. Kişi, çok zor bir işin altından kalkmaya çalışacak ve uzun süre bununla cebelleşecek demektir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …