Rüyada Bebek Uyutmak

Rüyada Bebek Uyutmak

iyi bir geleceğe ve aile hayatında huzurun artmasına işarettir. Rüyasında bebek uyutan kimseye hiç ummadığı yerlerden hayırlar ulaşır. Bebek uyutmak bazen de sakinliğe, insanların arasını bulmaya, küs olan iki kişiyi barıştırmaya da yorumlanır.

Rüyada Bebeğe isim Koymak

Rüyada bebeğe isim koyan kimsenin hayatı değişir ve yeni başlangıçlar yapar. Bu başlangıçlar özel hayatta da iş hayatında olabilmektedir. Rüyada bebeğe güzel isim koyanın hayatı hayırlı yönde; kötü isim koyanın hayatı ise kötü yönde değişir.

Rüyada Bebek ile Oynamak

Rüyasında bir bebek ile oynayan kişinin başına sevindirici bazı hadiseler gelir. Bu rüya dünya hayatında mutlu olacağınızın ve sevinip mutlu olacağınızın habercisidir. Bebeğin kendi kendine oynaması da aynı anlama gelmektedir.

Rüyada Bebeğin Karnını Doyurmak

Bebeğe yemek yediren ve onun karnını doyuran kişi hayırlı işler yapar ve insanların menfaatine çalışır. Bu rüya daima çevresi için iyi düşünen ve insanların hayrına çalışan güzel ahlaklı ve iyi huylu bir kimsedir.

Rüyada Meme Emen Bebek Görmek

Böyle bir rüya kişinin yaşamındaki bereket ve kendisine ulaşacak nimetlerdir. Rüyada meme emen bebek erkekse başınıza çok güzel olaylar geleceğine ve kısa sürede tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza; eğer meme emen kızsa, müjdeli haberler almaya yorumlanır.

Rüyada Bebek Olduğunu Görmek

Rüyada yenden bebek olan kişi dünyaya meylederek ahireti unutur. Bu rüya günahlardan sakınmayan ve günah işlemekten çekinmeyen, yaptığı hareketlerle insanları kendisinden uzaklaştıran kaygısız ve düşüncesiz bir kimsenin habercisidir.

Rüyada Hasta Kadının Bebek Doğurması

Rüyada bir hasta kendisini bebek doğurmuş halde görse bu rüya onun kısa sürede iyileşeceğine işarettir. Bazen de hastanın bebek dünyaya getirmesi, uzun ömre, kısa sürede bu hastalığı atlatmasına, eğer hastanede yatıyorsa oradan çıkacağına işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …