Rüyada Bebek Kusması Görmek

Rüyada Bebek Kusması Görmek

Kustuğu miktarca mal elde etmeye işarettir. Bebek eğer fışkırtarak kusuyorsa kişi birçok nimet elde ederek, mal ve mülkü çoğalır. Eğer bebek az kusmuşsa geçiminizi sağlayacak kadar kazanacağınıza ve hiç kimseye muhtaç olmadan hayatınızı sürdüreceğinize işarettir.

Rüyada Bebek Kusmuğu Görmek

Böyle bir rüya ağızdan çıkacak sözlere, size söylenecek sırlara, hakkınızda konuşan bir kimseye, gıybet etmeye, hak yemeye, haram mal elde etmeye yorumlanır. Bebek kusmuğu çoğu kez hak etmediğiniz bir başarı kazanmanız, haram bir para elde etmeniz, gayri meşru yollardan gelir sağlamanız anlamlarına gelir.

Rüyada Bebek Kusmuğu Temizlemek

Rüyasında yerden bebek kusmuğu temizleyen kişi kendisine atılan bir iftiradan kurtularak selamete erer. Bu rüya yakın zamanda hoş olmayan bazı olayların içinde kendinizi bulacağınıza ve hilekar bir kimsenin oyunları sonucu sıkıntı çekip; fakat daha sonra bu üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Bebeğin Yediğini Kusması

Rüyasında yemek yerken yediklerini kusan bebek görmek, ağızdan çıkan bir sözü değiştirmeye, sözünden caymaya veya bir yeminini yerine getirmemeye yorulur. Bazı alimlere göre ise böyle bir rüya, kişinin kendisine iyilik yapan birine ihanet etmesine ve gördüğü iyilikleri unutmasına işarettir.

Rüyada Kusulan Şeyi Tekrar Yemek

Rüyada kustuğunuzu ve kustuğunuz şeyleri tekrar yediğinizi görmeniz, bağışladığınız, hediye ettiğiniz bir malı tekrar alıp kullanacağınıza ve bu nedenle de günaha gireceğinize işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …