Rüyada Başörtü Görmek

Rüyada Başörtü Görmek

Rüyayı gören kişinin olgun ve ahlaklı tavırları ile herkes tarafından saygınlık gördüğüne, iyi şekilde anıldığına ve iyi bilinir olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin haddini bilen, oturaklı, kibar, nezih ve asil bir kimse olduğuna özellikle dinde ehil kimse haline geleceğine, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine işaret eder.

Rüyada Başörtü Kaybetmek

Rüyada başörtü kaybetmek pek de iyi anlamlara gelmez ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin doğru yoldan sapması nedeniyle günahkar olacağına, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine tabir edilir.

Rüyada Başörtü Takmak

Rüyayı gören kişinin kadın olması durumunda kendisini çok sevecek, koruyup kollayacak, kıymetini bilecek, bir dediğini iki etmeyecek ve ona hep sadık kalacak bir eşi olacağı, rüya sahibinin erkek olması durumunda da yaptıkları ile kendisini yüceltecek, onurlandıracak, her zaman sevecek ve ona karşı saygısını hiç yitirmeyecek bir hanımla hayatını birleştireceği anlamına gelir.

Rüyada Başörtü Hediye Almak

Rüyayı gören kişinin hayatında kalıcı ve güzel değişiklikler meydana geleceği ile yorumlanır ve rüya sahibinin kendisini çok mutlu edecek, yüzünü güldürecek ve bir ömür elini hiç bırakmayacak, karşı cinsten biri ile karşılaşacağına ve onun sayesinde en temiz, en kutsal ve en güzel duyguları tatma şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada Başörtü Çıkarmak

Rüyayı gören kişiyi geriye götürecek, başarısızlığa sürükleyecek, zarar etmesinin yanı sıra adının da lekelenmesine neden olacak bazı işler yapacağı, sonradan da durumun ciddiyetinin ve yaptıklarının farkına vararak çok pişman olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kendini Kapanmış Görmek

Rüyayı gören kişinin günahlarının affolması için edeceği duaların kabul olacağına, yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına delalet eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …