Rüyada Baş Dönmesi

Rüyada Baş Dönmesi

Genellikle iyiye yorulmaz ve kötü gelişmelere işaret eder. Özellikle rüya sahibinin karşısına çıkacak bir aşkla ilgili yorumlara neden olan rüya, evli kimseler için bir başkasıyla yaşanacak yasak aşk neticesinde mevcut mutluluğa gölge düşürecek hareketlerde bulunulacağına ve eşle kavga edip boşanma kararı alınacağına alamet eder. Bekar kimseler ise ilk başta büyüleyici gelen bir aşka yelken açılacağına ancak bu aşkın kişi için hiç de hayırlı olmayacağına, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına delalet eder. Rüyada baş dönmesi görmek zarara uğramak ve kötülükle karşılaşmak anlamına geldiği gibi, kişinin çevresinde kendisine çok yakın olarak tanımladığı birinin kendisini zor durumda bırakacağına da yorumlanır.

Rüyada Başı Dönüp Düştüğünü Görmek

Bekar bayanlar için iffetlerine laf getirecek bir aşka kapılacaklarına ve bu kişi nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayacaklarına, karşılarındaki kişiden hem psikolojik, hem de fiziksel şiddet göreceklerine yorumlanır. Evli kimseler için de evlilik sürecinde meydana gelen önemli çatlakların ve boşanmayla sonuçlanacak gelişmelerin habercisidir. İş yaşamında ise iflas etmenin veya işlerin tamamen durmasının işareti olarak görülür. Erkekler için bu rüya eşini aldatacağına veya evli biriyle ilişkiye girilmesi yüzünden ciddi zararlar göreceğine yorulur.

Rüyada Bayılmak

Rüyasında birdenbire bayıldığını gören kişiler kaza atlatırlar. Rüya sahibinin başına gelecek kötü bir olaya da haber veren rüya, kişinin adımlarına çok dikkat etmesi gerektiğine, yanlış hamleler nedeni ile pek çok sıkıntıyla uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına dair de önemli bir uyarıda bulunur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …