Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada Bardak Yıkamak

Kişinin önceden suçlandığı bir konu hakkında temize çıkmasına delalet eder. Bu rüya, özellikle hapiste bulunan kişiler için yakın zamanda özgürlüklerine kavuşmaya ve haksız yere itham edilenler için suçsuzluklarını ispat etmeye işarettir. Bardak yıkamak bazen de temiz kalbe veya günahlardan tövbeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada görülen bardak saygınlık ve itibar kazanmaktır. Bu rüya yakın zamanda size hayırlı kısmetlerin çıkmasına ve bu kısmetler sonucunda feraha erip rahat bir hayat sürmeye işaret eder. Rüyada bardak gören kişi eğer bekarsa yakın zamanda bir gönül ilişkisine başlar.

Rüyada Bardak Satın Almak

Rüyada bardak satın alan kimse müsriflik yapar ve kontrolsüz harcamaları sonucunda sıkıntı yaşar. Bu rüya bazen de boş işler peşinde koşmaya, kendisine faydası olmayan mal kazanmaya, iş hayatında bazı başarısız sonuçlara da işaret eder.

Rüyada Dolu Bardak Görmek

Rüyada su ile dolu olan bardak bolluk ve bereket anlamına gelir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi özel hayatında bereketli bir dönem geçirerek arzu ve isteklerine kavuşur. Dolu bardak kişinin kazanacağı malı ve parasıdır. Eğer bardak çok dolu ise çok paraya az dolu ise az paraya yorumlanır.

Rüyada Bardağı Doldurmak

Rüyada herhangi bir sıvı ile bardağı doldurmak, kişinin sağlığının düzelmesine ve eğer herhangi bir hastalığı varsa en yakın zamanda şifa bulmasına işarettir. Bardağı su ile dolduran kişi çok önemli bir işe başlar ve bu iş sonucunda tahmin edemeyeceği başarılar yakalar.

Rüyada Bardaktan Su içmek

Rüyada bardaktan su içen kişi sağlık ve afiyet içerisinde olur. Oldukça hayırlı olan bu rüyanın yorumu suyun niteliğine göre de değişir. Sıcak su kısa süreli sıkıntı, soğuk ve tatlı su ise mutluluk, huzur ve nimettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …