Rüyada Balonlar Görmek

Rüyada Balonlar Görmek

Rüyada balonlar görmek, rüyayı gören kişinin olmayacak işlere çok hevesleneceğine, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına fakat umduğunu bulamayarak çok mutsuz, üzgün ve umutsuz olacağına delalet eder. Rüya sahibi beklentilerini normalin de üstünde tutacak bu nedenle yıkımı çok daha büyük olacak demektir.

Rüyada Renkli Balonlar Görmek

Mutluluk, sevinç ve müjde olarak kabul edilir ve hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına ve yaşamına güzelliklerin hâkim olacağına tabir edilir.

Rüyada Uçan Balonları Görmek

Rüya sahibinin bir iş için yatırımda bulunduğu sermayesinin ve emeğinin, işin istediği gibi yürümemesi nedeniyle elinden kayıp gideceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hedeflerinin gerçekleşmeyeceğine, hayallerinin de yarım kalacağına alamet eder.

Rüyada Kırmızı Balonlar Görmek

Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, keyfini yerine getirecek, rahata ermesine vesile olacak bir olayla karşılaşacağına bu sayede gönül hoşluğu, esenlik ve ferahlık içinde olacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Balonlar Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi niyetli amaçları ve hedefleri olduğuna işaret eder ve tüm nefesini, gücünü, inancını bu yönde kullandığına, yaşamını hep bunlara göre yönlendirdiğine ve bu konulara yoğunlaştığına tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Balonlar Görmek

Rüya sahibinin sonsuz hayallerine ve düşüncelerine delalet eder. Rüyayı gören kişinin düşüncesiyle bile mutlu olduğu bazı istekleri ve arzuları olduğuna, belki bir gün onlara kavuşacağına dair de umutlar taşıdığına yorulur.

Rüyada Mavi Balonlar Görmek

Rüyayı gören kişinin mutluluğunun, başarısının ve zaferlerinin kalıcı olacağına ve Allah’ın kendisine gönlünden geçenleri yaşamaya ve onlara sahip olmayı nasip edeceğine tabir edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …