Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek

Oldukça hayırlıdır. Rüyasında iri ve büyük bir balık tutan aynı nispette bir kısmetle karşılaşır. Bu rüya bereketin artmasına, geçimin genişlemesine ve ele geçecek çok miktarda para ve maldır. Eğer tuttuğunu küçük bir balık ise bu rüya mütevazı bir hayata, sıkıntı çekmeden geçimini sağlamaya, zenginleşmeye, her anlamda mutlu olmaya yorulur. Balık tutan kişi, hayırlı kısmetler bulur, bekârsa evlenir, evli ise çocuk sahibi olur, sıkıntıdaysa tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Bir Başkasının Balık Tuttuğunu Görmek

Bu rüya güvenilir ve Allah korkusu olan iyi bir arkadaştır. Rüyada başka birinin balık tuttuğunu gören, kendisine faydası dokunacak iyi arkadaşlıklar edinir. Bazen de bu rüya başkasından faydalanma, menfaat görme, çok zor bir durumdayken kuvvetli kişilerden yardım almadır. Rüyada balık tutan kişi eğer tanınıyorsa rüya sahibi o adamla dost olur veya ondan yardım alır.

Rüyada Balık Tutup Dağıttığını Görmek

Rüyada sayısı bilinmeyene balık mal ve pataya, sayısı bilinen ise kadına işarettir. Rüyasında balık tutan ve bunu insanlar arasında bölüştürüp dağıtan kimse tahmin edemeyeceği miktarda mala veya ganimete konar. Bu rüya zenginlik ve ferahlıktır. Tutulan balıklar eğer büyükse mal ve para da o kadar çok ve büyük olur.

Rüyada Bulanık Suda Balık Avlamak

Bu rüya iyi sayılmamaktadır. Bu rüyayı gören bazı sıkıntılar yaşar veya iş hayatında zorluklarla karşılaşır ve zarar eder. Temiz ve duru suda balık avlamak ise oldukça hayırlıdır. Yakında oldukça büyük bir kısmet çıkacağına ve rüya sahibinin her anlamda rahatlayacağına işarettir.

Rüyada Sazan Balığı Görmek

Rüyada görülen sazan balığı bekârlar için evlilik veya aşk ilişkisidir. Böyle bir rüyayı gören kişi tahmininden de hızlı bir şekilde evlenerek güzel bir yuvaya sahip olur. tüccarlar için ise bu rüya çok kazançlı bir işe girişip, oldukça büyük mal elde etmedir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …