Rüyada Baldız Görmek

Rüyada Baldız Görmek

Ev içinde huzursuzluk çıkacak aile arasında yaşayacağınız sorunlar canınızın sıkılmasına neden olacak demektir Aile arasında yaşayacağınız gerginlik canınızın sıkılmasına neden olacak Rüyasında baldızını gören asilsiz ve maksatlı bir dedikoduya muhatap olur Bu yüzden esiyle arası bozulur Bir başka rivayete göcede Rüyada baldız görmek aile içinde lüzumsuz dedikodu neticesi huzursuzluk olacağına işaret eder Aile arasında yaşayacağınız gerginlik canınızın sıkılmasına neden olacak. Aile arasında yaşayacağınız gerginlik canınızın sıkılmasına neden olacak.

Rüyada Baldızla Evlenmek

Büyük uğursuzluk olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin gereksiz yere moralinin bozulup, gülen yüzünün asılmasına ve tüm keyfinin kaçmasına tabir edilir. Her şey yolunda giderken işgüzar kimseler nedeni ile gereksiz yere strese girip, çok zor ve gergin günler geçirmeye yorulur.

Rüyada Baldızla Konuşmak

Rüyada baldızla konuşmak, entrikaların içinde kalmaya ve çıkmaya çalıştıkça daha çok olayların içine gömülmeye delalet eder. Rüya sahibi büyük haksızlıklara uğrayacak ve bu nedenle de çevresindeki bazı kimselerle bağlarını kesip, iletişimini sonsuza dek koparacaktır.

Rüyada Baldız Öpmek

Rüya sahibinin beyhude yere girdiği işlerden ümitlenip, olmayacak hayallere kapılacağına ve sonradan da büyük hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur. Kişi kendisine hayır getirmeyecek kimselere takılacak ya da işlere girecek, bu nedenle de ağır bedeller ödeyecek demektir.

Rüyada Kayınbirader Görmek

Rüyada kayınbirader görmek, rüya sahibinin inandığı ve güvendiği kişilerden büyük zarar göreceği anlamına gelir. Onlara itibar etmesi nedeniyle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda çöküş yaşayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Kayınbirader ile Kavga Etmek

Gerçek anlamına kısmen de olsa yakın sayılır çünkü rüya sahibinin bazı kişilerle anlaşmazlığa düşüp gerginlik yaşamasına ve bu nedenle de sinirlerinin yay gibi gerilmesine tabir edilir. Bu gergin durumdan rüya sahibinin en yakınındakiler de nasiplerini alacaklardır.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …