Rüyada Bacak Görmek

Rüyada Bacak Görmek

insanın ömrü ve geçim vasıtalarıdır. Bacaktakı güzellik ve sağlamlı dünyayığının iyiliğine ömrün bereketine Kıllı bacak borçlanmaya Eğri bacak, harama göz dikmeye Bacağın demirden olduğunu görmek uzun ömre ağaçtan olduğunu görmek az geçime ve tembellliğe Bacağın cam porselen ve diğer çabuk kırılan şeylerden meydana geldiğini görmek ecelin yaklaşmakta

olduğuna ya da dünyalıktan bir zarara iki bacağın kırılması dünyalığın gitmesine ya da ayağı yerden kesecek yolculuk ya hut yapacağı hayra karşılıkilahi hoşnutluğa ermesine Tek bacakla yürümek ve tek bacağın kırılması malın yarısına gelecek zarara ya da ömrün yarısına gelmiş olmaya Güzel bacak verilecek hediyenin makbul olmasına ya da güzel bir hediye gelmesine Bacakların ecis bücüş olması ve birlirine dolaşması sıkıntı ve korkuya

Tanıdık bir kadının bacağını görmek sözkonusu kadınla ya da başka biriyle evlenmeye Kadının kendi bacağını açılmış görmesi daha iyi bir duruma gelmesine ya da elde olanlardan daha hayırlı bir şeye nail olmaya Kadının bacağında gördüğü kıllar onun dünyalığına gelecek zarara ona yapılacak hileye ya da uygunsuz halden hidayete ermeye Hayvan bacaklarının etli yerleri mal ve ganimete ince yerleri yetim malına delalet eder.

Rüyada Baca

Rüyada baca görmek, ev yaşantısına işaret eder ve rüya sahibinin kafasını koyacağı, kendisine ait bir çatısı olacağı anlamına gelir. Yeni ve güzel bir baca görmek, yeni başlangıçlar, yeni eşyalar, yeni heyecanlar ve mutluluklar olarak değerlendirilir. Bolluğa ve berekete kavuşup, beraberinde mal varlığı ve kazanç elde etmeye işaret eder. Rüyada baca görmek, rüyayı gören kişinin tez zamanda kiracı olmaktan ve başkalarının eline bakmaktan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Baca Tütmesi

Rüyada evinin bacasının tüttüğünü gören kişi tüm maddi zorluklarından kurtulur ve güzel günlere kavuşur. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olur, kişi kendisi için sürpriz olacak müjdeli haberler alır ve feraha erer diye yorumlanır.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüyada baca temizlemek, büyük şans yakalamaya işaret eder. Uğur olarak kabul edilir ve kişinin melanetlerden, musibetlerden, kötülüklerden, kem gözlerden, nazardan, iftiradan ve haksızlıklardan uzak olacağı ve korunacağı anlamına gelir.

Rüyada Baca Yıkılması

Rüyada bacanın yıkıldığını görmek, iyi değildir ve hayra alamet olarak kabul edilmez. Hane içinde yaşanacak olan sıkıntılara, zorluklara ve anlaşmazlıklara delalet eder. Rüya sahibinin eşi ve çocuklarıyla evli değilse de anne, baba ve kardeşleri ile arasının açılacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine işaret eder. Uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Baca Yanması

Rüyada bacanın yandığını görmek, rüya sahibinin hayatında pek çok aksilik yaşanacağına, işlerinin aksayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, mutsuz olacağı haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyada baca kurumu görmek iki şekilde tabir edilir, evin içinde görülen baca kurumu iyi değildir, şanssızlık, kısmetsizlik ve hastalık anlamına gelir. Eğer soba borusunun içinde kurum varsa bu büyük zenginlik anlamına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …