Rüyada Ayak Tırnağı Görmek

Rüyada Ayak Tırnağı Görmek

Rüyasında ayak tırnağı görmek, kişinin bel veya eklemleri ile ilgili bir rahatsızlık yaşayacağına yorulur. Kısmi olarak hareketlerde zorluk çıkaracak bu rahatsızlığın uzun süreceğini fakat daha sonra kendiliğinden geçeceğini de tabir eder. Ayak tırnağı gören kimsenin ailesinden bir kişinin gizli düşmanlık beslemesi ve kişinin bunu öğrenerek içten içe öfkelendiğinin alametidir.

Akrabalardan veya en yakınlarından gelecek kötü hareketlere, aldatılmalara veya yalanlara delalet olan rüya, kişinin güvenini sarsacak kişilerin varlığına, aşırı dedikodu üretileceğini ve rüya sahibinin bu ortamda kendisini çok bunalmış, yalnız ve sıkıntılı hissedeceğini işaret eder. Ayak tırnağı bekar kişiler için dul biri ile evlenmek ve ailesi ile bu konu yüzünden tartışmalar yapmak, görüş ayrılıklarına düşmek, yine de inadından vazgeçmemek anlamına gelir.

Rüyada Ayak Tırnağı Kesmek

Uzamış ayak tırnağı kesmek, kişinin Peygamber efendimizin sünnetine uygun şekilde davrandığını gösterir. İslami kuralları çok önemseyen kişinin kendi yaşamında olduğu kadar, çevresindeki kişilerin yaşamında da doğru bildiklerini söyleyerek tebliğde bulunacağını, ahlaki açıdan sıkıntılı kimselere doğru yolu bulmaları için öğüt vereceğini işaret eder. Bekar bir genç kız için beş vakit namazını kılan ve inancına sahip çıkan biriyle yapacağı evliliğe, birden fazla çocuk sahibi olunacağına da alamettir.

Rüyada Ayak Tırnağı Çektirmek

Rüya sahibinin canı yansa da, çok üzülse de, sevdiği bir kimseyle vedalaşacağına, yollarını ayıracağına ve bir müddet kendisini toparlayamayarak, duygusal açıdan acı içinde kalacağına yorumlanır. Çözülemeyen sorunlar nedeni ile mecbur kalınan boşanmalara ya da ortaklıkların bozulmasına da yorumlanır. Ayak tırnağı çektirmek, desteğini kaybetmek, tek başına ayakta kalmak için mücadele vermek anlamına da gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …