Rüyada Ateşlenmek

Rüyada Ateşlenmek

Rüyasında ateşlenmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği çalışmalar ile kazanacağı başarılar sayesinde yeni işler ile ilgilenip yeni projeleri hayata geçireceğine ve çok iyi ve çok yüksek mevkilere terfi edileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaptığı çalışmaların beğenilmesi ile yeni firmalardan teklifler alıp meslek edindiği işte çok büyük bir uzman olacağına yorulur.

Rüyada Sürekli Ateşlendiğini Görmek

Rüyada sürekli ateşlendiğini gören kişinin, çok kötü ve Allah katında haram ve günah olan işlere girip sürekli kötülük yapacağına ve günah işleyip çok kötü durumlara düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Uzun Süreli Ateşlenmek

Rüyada uzun süreli ateşlenmek, rüyayı gören kişinin, kendisine iyi bakmasından ve sağlıklı ve dengeli beslenmesinden ötürü sağlığının çok iyi bir durumda olduğuna ve uzun yıllar bu durumda olacağına işaret edilir.

Rüyada Ateşli Hasta Görmek

Rüyada ateşli hasta görmek, iş hayatında ya da sosyal hayatta çok iyi anlaşılan ve sık sık sosyal aktivitelere ve eğlencelere gidilen arkadaş ile aranın bozulacağına ve uzun bir zaman küs kalınacağına delalet edilir.

Rüyada Ateşli Hastalık Görmek

Rüyada ateşli hastalık görmek, rüya sahibinin, yapmak istediği işler için başvurduğu resmi kurumlardan olumsuz yanıt alacağına ve bu yüzden iş hayatında çok büyük ve geri döndürülemez sıkıntılar ve problemler yaşayacağına tabir edilir. Ayrıca, namaz ve oruç gibi ibadetleri boşlamaya ve düzensiz bir şekilde sürdürmeye çalışmaya yorumlanır.

Rüyada Menenjit Görmek

Rüyada menenjit görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yapmak istediği hiçbir projeyi, çalışmayı ve hayallerini gerçekleştiremeyeceğine ve çok büyük bir hayalkırıklığı yaşayıp uzun bir süre hayattan elini eteğini çekerek dünyadan kopuk bir hayat süreceğine işaret eder.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …