Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyasında aslan öldürmek, güçlü bir düşmanı mağlup etmeye, kendisine haset eden bir kimseden kurtulmaya, düşmanıyla yüz yüze gelmeye, korktuğundan emin ve emniyetli olmaya, gerçek hayatta size düşmanlık eden bir kimsenin tüm hilelerini alt üst etmeye, düşmanını kahretmeye, yaklaşan bir tehlikeyi savmaya yorumlanır.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada görülen aslan farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı tabircilere göre aslan rüyası, kuvvetli ve cesur bir adam anlamına gelir. Çevrenizde böyle bir kişi olduğuna ve o kimse ile arkadaşlık kuracağınıza işaret eder. Bazen de böyle bir rüya, güçlü ve acımasız bir düşmandır. Rüyada görülen aslan, bazı durumlarda da başınızdaki amire veya yöneticinize de yorumlanır.

Rüyada Aslanla Boğuşmak

Rüyada aslanla boğuşan kişi, kuvvetli bir düşmanla mücadeleye girer, eğer rüyasında aslanı yenmişse gerçek hayatta da düşmanına galip gelir. Bazen de bu rüya, çalışanlarına zulmeden bir yöneticiye ve böyle biri yüzünden yaşayacağınız sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada Aslan ile Konuşmak

Böyle bir rüya gören kişinin dost görünümlü bir düşmanı vardır ve rüya sahibi o kişiyle vakit geçirir; birlikte oturup kalkar. Size haset eden ve daima kötülüğünüzü isteyen bir arkadaşınızdan göreceğiniz kötülüğe veya düşmanınızdan menfaat elde etmeye de işarettir.

Rüyada Aslan Pisliği Görmek

Rüyasında aslan pisliği gören kişi maddi manevi bazı menfaatler elde eder. Bu rüya, kuvvetli ve maddi açıdan da güçlü birinden yardım göreceğinize ve onun himayesine girerek tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada Aslandan Kaçmak

Rüyasında aslandan kaçan kimse bazı tehlikeli olaylar yaşar veya birtakım korkuları olur. eğer aslandan korkmadığınız halde kaçıyorsanız, bazı durumlardan endişe duyacağınıza; fakat sonunda korktuğunuzdan emin olup selamete erişeceğinize işaret eder. Aslandan kaçan kimse bazen de güçlü bir adamdan çekinir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …