Rüyada Asker Olmak

Rüyada Asker Olmak

Rüyasında asker olmak, meşakkatlere dayanma gücü göstermek anlamına gelir. Rüya sahibi için, yaşadığı her zorluğun üstesinden en az zararla çıkmayı bilen ve her güçlüğe rağmen yıkılmadan, hayata karşı dimdik durmasını beceren kişi tasviri yapılır.
Rüyada askerlik yapmak, ciddi hastalıklarda, önemli can ve mal kayıplarında, iflas ettiğinde bile hayata kahretmeyen, her gün yeninden yaşamak için bir yol bulan kişidir. Yani rüya sahibi için, yaşadığı her büyük kötü olaydan sonra, kendini her defasında küllerinden yaratmayı başaran kimse olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Askere Gitmek

İş hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi, ileride çok zengin ve ünlü bir iş adamı olacak, ünü yurt dışına yayılacak ve ismi en başarılı iş adamları listesinin üst sıralarında yer alacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Asker Olmak ve Savaşmak

Rüya sahibinin hayatta her işinde başarılı olacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, her istediğini takacağına ve her istediğine sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi çok kişinin istediği ama bulamadığı bir hayatın sahibi olacaktır.

Rüyada Silahlı Asker Olmak

Sahici dostlara işaret eder. Bu kişiler, rüya sahibinin hep kötü zamanlarında kendisine destek olan ve yaptığı her işte arkasında olan, ailesi kadar yakın kimselerdir.

Rüyada Hasta Asker Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetlerini öldürmeye çalışan bu nedenle sürekli kafasını karıştırmak için uğraşan kişiye işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin inandığı şeylerin yanlış olduğunu söyleyerek sürekli olarak kafasını bulandırmaya çalışmaktadır.

Rüyada Savaş Meydanı Görmek

Rüyada savaş meydanı görmek, rüya sahibinin bazı sorunlarla yüz yüze gelip, bir takım kimselerle ağız dalaşı ve münakaşa etmesi şeklinde tabir edilir. Karmaşa ve kavga anlamına gelir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …