Rüyada Asılmak

Rüyada Asılmak

Rüyasında asılmak, birkaç şekilde birden tabir edilebilmektedir. Örneğin; işinde iyi olmak isteyen kişilerin kendi alanlarında uzmanlaşacağına ve istedikleri başarıyı yakalayacağına alamet ederken hapis olanın özgürlüğüne kavuşacağına ya da kıt kanaat geçinen birinin zor durumda kalacağına ve emeklerinin takdir görmeyeceğine rivayet edilir. Rüyada asılmak aynı zamanda insanlar arasındaki dayanışma sayesinde kişilerin iyilik bulmasına tabir edilir.

Rüyada Asıldığını Görmek

Rüyada asıldığını görmek, rüya sahibinin hedeflerini gerçekleştirmek için büyük fırsatlarla karşılaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, başarıları ile konuşulacağına ve arkasından kendisi ile gururlanacak ve övgü dolu sözler edecek kimselerin çok olacağına işaret eder.

Rüyada Asılan Birini Görmek

Rüyada asılan birini görmek, rüyayı gören kişinin dünya yaşamı üzerinde kazancının çok yüksek olacağı, makamının da sarsılmaz kadar sağlam ve garanti altında bulunacağı anlamına gelir. Kişinin kariyerinin en üst noktasına gelmeyi başaracağı ve herkesi kendine hayran bırakacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada idam Edilmek

Bir kişi rüyasında kendisinin idam edildiğini görürse o kişi iyi niyetlerinin bedelini üzülerek ve pişman olarak ödeyecek demektir. Rüya sahibinin kendisini feda ettiği ve sıkıntıdan kurtulması için kaba tabirle kendini paraladığı bazı kişiler nedeni ile başının çok ağrıyacağı, huzurunun ve rahatının da kaçacağı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Ceza Almak

Rüyada ceza almak ya da cezaya çarptırılmak mutluluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatında hayırlara vesile olacak bazı gelişmeler yaşanacağına kişinin beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin hep rast gideceğine ve problemlerinin kolayca çözüleceğine rivayet edilir.

Rüyada Dar Ağacı Görmek

Rüyada dar ağacı görmek, ne yazık ki hiç de iyi anlamlara gelmez ve rüyayı gören kişinin musibetlerle karşılaşacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına tabir edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …