Rüyada Aşermek

Rüyada Aşermek

Rüyasında aşermek, rüyayı gören kişinin kendisi için çok büyük sürpriz olacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sevinç içinde olacağına, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine tabir edilir. Şans, kısmet, uğur, iyilik, güzellik ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Hamile Olup Aşermek

Rüya sahibinin ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, bu yönde aşama kaydedeceğine ve yeni yollara ulaşacağı fırsatlara sahip olacağına, bu durumun da kendisini her geçen gün hayallerine bir adım daha yaklaşmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Karpuz Aşermek

Rüyayı gören kişinin hem gönül hoşluğu hem de ağız tadı içinde olacağına, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, bu sayede kariyerinin de zirvesine yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada Erik Aşermek

Rüyada erik aşermek iki şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişinin uykusunda ekşi erik aşermesi şer olarak kabul edilir ve aksiliğe, başarısızlığa, mutsuzluğa ve musibete alamet ettiği ile yorumlanır. Rüya sahibinin uykusunda tatlı eriğe aşerdiğini görmesi de hayır olarak görülür ve müjde olduğu yönünde yorumlanır.

Rüyada Tatlı Aşermek

Rüya sahibinin kazancını büyük bir zevkle, huzurla ve ağız tadı içinde yiyeceğine, yaşamdan istediklerini alacağına, böylece hayatından memnun olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin rahatlığa, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına ve iyi şartlarda yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Kiraz Aşermek

Rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, yolundaki engellerin kalkacağına, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına yorulur.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …