Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibinin rüyasında asansör görmesi, maddi yönden olarak sorumluluk duyulmayan kimseleri sırtlamaktan ve taşımaktan kurtulmak manasına gelir. Asansör aynı zamanda bolluğa, berekete, rızka ve âlim olan kimseye işaret eder. Rüyasında asansör gören kimse, onu en zorlu ve en sıkıntılı zamanında, kötü durumdan çekip çıkaracak, yardım edecek bir kimseyle karşılaşacak demektir. Borçluysa borcunu ödeme kolaylığına erişerek, rahata ve ferahlığa kavuşacak demektir. Asansör huzura, dertten, borçtan, hastalıktan kurtulmaya, rüya sahibinin yaşamında kendisine zorluk çıkaran, külfet olan ve ayağına dolanan kişilerden yakasını kurtaracağına işaret eder. Asansör eğer karanlık ve izbe ise rüya sahibinin içine düşeceği yanlış düşüncelere işaret eder.

Rüyada asansörde olması gerekenden fazla insan olduğunu görmek zorluğa, güçlüğe ve sıkıntıya düşüleceği anlamına gelir. Rüyada asansörle çıkmak, hayatta da yükselmek anlamına gelir. Rüyada asansör görmek kişinin dertlerinden kurtulup refaha kavuşmasına, sıkıntılarından ve zorluklarından sıyrılmasına ve huzura ermesine de delalet etmektedir.

Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek ve yukarı çıktığını görmek iş hayatındaki başarılı atılımları işaret eder. Kişinin mesleğinde yükselme göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Asansörden İnmek

Rüyada asansörden inmek iyi değildir. Kişinin başarısızlığa, sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine, makamını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Asansör Görmek

Rüyada asansör ferah, aydınlık, temiz ya da lüks ise geçici bir hevese ya da heyecana işaret eder. Yani rüyasında aydınlık ve lüks bir asansör gören kişi sonradan gereksiz ya da saçma olduğunu düşüneceği bir hevese kapılacak ama bunu anlaması uzun sürmeyecek demektir.

Rüyada Dar Asansör Görmek

Rüyada dar asansörde olduğunu görmek iyi değildir. Dar, karanlık, küçük ve eski bir asansör görmek, rüya sahibinin kalbinin ve ruhunun sıkılmasına neden olacağı bir olay yaşayacağına ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüya sahibinin, iş hayatında karşılaşacağı kötü olaylar yüzünden çok sıkıntı çekeceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına ve yaptığı iyiliklerin karşılığında kötülük bulacağına yorulur. İçinde bulunulan sıkıntı yüzünden zor zamanlar geçiriliyor demektir. Rüyada asansör düşmesi ve patlaması, aile bireylerinin birbirine düşmesine ve büyük tartışmaların çıkmasına sebep olacak bir olay yaşanacağına, bu yüzden büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına yorumlanır.

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkmak

Çalışma hayatında ortaya konulan projelerin büyük başarı getirmesi sayesinde kazancın sürekli artacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına ve ev sahibi olunacağına delalettir. Rüyada asansörle yukarı çıkan birini görmek, alacağı destek sayesinde kafasında kurduğu büyük bir çalışmayı hayata geçiren rüya sahibinin, hayallerin kavuşacağına ve beraberinde sevdiği kişileri de hayallerine kavuşturacağına alamettir.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşmek

Çalışma hayatında alınan başarılı sonuçlara rağmen bazı şeylerin ters gitmesi yüzünden işlerin sarpa saracağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine işarettir. Rüyada asansör boşluğuna düşmek ve sağ kurtulmak, yaşanan onca soruna ve karşılaşılan talihsiz olaylara rağmen iş hayatında ve aile hayatında hala dimdik ayakta durulduğuna, bu sayede birçok kişinin daha doğrusu düşmanların gözlerinin korktuğuna ve bundan sonra bir kötülük yapmadan önce iki kere düşünmek zorunda kalacaklarına tabir edilir.

Rüyada Asansör Boşluğu Görmenin Açıklaması

Aile hayatında bazı problemler yaşandığına, bu problemlerin çözümü için büyük bir emek harcanacağına, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, bu yüzden yeni bir yola başvurulacağına ve başka kişilerden yardım alınacağına delalettir. Rüyada asansör boşluğunda asılı birini görmek, aile bireylerinden birinin ihaneti yüzünden çok büyük sıkıntılar çeken ve bu yüzden kendisini insanlara karşı kapatmış olan birine yardım eli uzatılacağı, bu sayede kendisine zarar vermesine engel olunacağı ve iş sahibi olması sağlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Asansör Görmenin Anlamı

Kurulan ortaklığa rağmen işlerin bir türlü ilerlemediğine, yüklü miktarda maddi zarara uğranacağına, sorunların birdenbire daha da artacağına, geç verilen bir karardan ötürü büyük üzüntü duyulacağına ve elde avuçta kalan bir miktar birikmişin de bu yüzden harcanacağına delalet eder. Rüyada bozuk asansöre binmek, işlerin kötü bir hal aldığını bilerek zor bir işe girileceğine, bu duruma karşı bazı tepkilerin alınacağına, bu tepkilerin kulak arkası edileceğine ve yapılan işe devam edileceğine tabir edilir. Rüyada bozuk asansör tamir etmek, hayır getirecek bir konuda büyük bir adım atılacağı, bu adımın ardından insanlar tarafından takdir edileceği, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağı ve sorunların ve geçmişte yaşanan sorunların aşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Asansör Sallanması Neye İşaret Eder?

Kişinin, karşılaşacağı kötü bir kişi tarafından dolandırılacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine ve sevdiği bir eşyayı bir topluluk içine gireceği bir sırada kaybedeceğine işaret eder. Rüyada asansör sallanması ve durması, zor geçecek bir dönemin sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Karanlık Asansör Görmek Neye Delalet Eder?

Kişi, göz göre göre iş hayatında çok büyük sorunlarla uğraşacak, değer verdiği bir kişi tarafından terkedilecek, beklediği bir işi kısa süre içinde kaybedecek, ruhsal olarak kötü bir duruma düşecek, hem kendisini hem ailesini büyük sıkıntının altına sokacak bir olay yaşayacak ve canını sıkan bir konuda karar vermek zorunda kalacak demektir. Rüyada karanlık ve dar asansör görmek, aile içinde yaşanan tatsız olayların kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine delalettir.

Rüyada Hızlı Asansör Görmek Neye Yorulur?

Rüyayı gören kişinin, gerçekleştireceği bir proje sayesinde iş dünyasına hızlı bir şekilde gireceği, kariyer basamaklarını ikişer üçer çıkacağı, kazancını birkaç kat birden arttıracağı, yapacağı bir ortaklık sayesinde herkes tarafından konuşulan bir isim olacağı, ettiği duaların kısa süre içinde karşılığını bulacağı ve çok hayırlı bir işe girip zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada hızlı asansöre binmek, iş dünyası ile haşır neşir olan ve işle ilgili olarak büyük tecrübesi bulunan bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına ve uzun bir dönemin ardından kurulan bir işyerinde yüzdeye sahip olunacağına tabir edilir.

Rüya’da Eski Asansör Görmenin Yorumu

Geleneklere ve adetlere bağlıbir kişi olunması sayesinde çok sevilen ve insanlar tarafından değer verilen bir kişi olunacağına, bu sayede ne zaman sorun yaşansa ya da bir sıkıntı ortaya çıksa birçok kişinin yardım edeceğine, bu durumun devam etmesi için bütün huyların devam etmesi gerektiğine ve bu durumun değişmemesi gerektiğine delalet eder. Rüyada eski asansöre binmek, yeni bir işbirliği yapılacağına, sorunların bu sayede çabucak sonlandırılacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına ve daha iyi bir eğitim almak için yurtdışına çıkılacağına işarettir.

Rüyada Asansör Bozulması

Ansızın patlak verecek bir tartışmaya yorulur. Rüya sahibinin, işlerinin yakın bir zaman içinde durma noktasına geleceğine, bu duruma bağlı olarak kazancının beklenenden daha fazla düşeceğine, birikimlerine büyük zarar geleceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına tabir edilir. Rüyada yeni asansör bozulması, yeni girilen bir işte büyük bir zarara bulaşılacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına işarettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …