Rüyada Asa Görmek

Rüyada Asa Görmek

Rüyasında asa görmek, toplumda iyi bir yer edinmiş, saygı değer, sohbeti ve konuşması hoş, yaptıkları takdir gören, kültürü ve tahsili ile insanları etkilemeyi başaran bir kimsenin varlığına işaret eder. Asa bazen rüya sahibinin kolay rızka ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulurken bazen de tam tersi şekilde tabir edilir ve yokluğa düşmeye alamet eder.

Rüyada Asa Kullanmak

Rüyada asa kullanmak, rüyayı gören kişinin her anlamda rahatlık bulacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan özgüveninin yerine geleceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Asa Tutmak

Rüyada asa tutmak da asa kullandığını görmek kadar hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin çözümsüz dertlerinin son bulacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına ve her şeyin yoluna gireceğine tabir edilir.

Rüyada Elinde Asa Görmek

Bir kişinin rüyasında elinde asa görmesi, kendisi için bir umut kapısı açılacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına gönülden inanarak bu doğrultuda hareket edip, azimle ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada Değnek Görmek

Rüyada değnek görmek, zengin olan ama bir o kadar da alçak gönüllü kalmayı başaran bir kimsenin varlığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin elindekini paylaşmayı bilecek kadar, iyi kalpli olduğuna ve malını da parasını da hayırlı işlere kullandığına işaret eder.

Rüyada Değnek Almak

Rüyada değnek aldığını gören kişinin çıkmaza girmiş işlerinde ve düğüm olmuş sorunlarını çözme konusunda karşısına kendisine yardımcı olacak bir kişinin çıkacağına ve bu kişi sayesinde yavaş yavaş her şeyin yoluna girmeye başlayacağına işaret eder. Kadri yüce bir insandan destek görmek suretiyle kurtuluşa kavuşmaya alamettir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …