Rüyada Araba Almak

Rüyada Araba Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Araba Almak Ne Anlama Gelir? Rüyasında araba almak, rüyayı gören kişinin, iş ve çalışama hayatında çok önemli ve sözü geçen bir kişi olduğuna, gerçekleştirilen çalışmalar ve ortaya konulan projeler sayesinde çok takdir ve başarılar edildiğine ve çok beğenilip yüksek bir mevkiye yani makama terfi alarak önü parlak, hayırlı ve güzel bir gelecek kuracağına işaret edilir.

Rüyada Araba Almak Ne Manaya Gelir?

Rüya sahibinin geçimi için aldığı önleme işaret eder. Alınan bu tedbir kişinin borçlarından kurtulmasını, çok daha ferah bir döneme girmesini sağlar. Rüyada beyaz bir araba aldığını gören kişinin kısmeti açılır ve evlenir. Eğer evliyse bir erkek çocuğu dünyaya gelir. Rüyada siyah bir araba görmek, çok yakınlarda dost görünümlü bir düşmanın varlığına işaret eder. Bu kişi gerçek yüzünü yakın zamanda gösterir ve arkadaşlıkları biter.

Rüyada Araba Altında Kalmak

Rüyada araba altında kalmak, rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük bir iş için ortaklık yaparak çok yüklü miktarda bir paraya ve mala kavuşacağına ya da çok uzak bir yerde yaşayan bir akrabasından yüklü miktarda bir miras kalacağına ve bu sayede çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet edilir.

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek

Rüyada kaza yapmış araba görmek, iş hayatında gösterilen büyük başarılar ve iş yerine kazandırılan büyük paralar sayesinde çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok büyük paralar kazanılacağına tabir edilir.

Rüyada Atlı Araba Görmek

Rüyada atlı araba görmek, ortaya konan çalışmaların çok kişi tarafından beğenilmesi ile çok büyük başarılar kazanılacağına delalet edilir.

Rüyada Otomobil Görmek

Rüyada otomobil görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan yanlış anlaşma gibi sebeplerden ötürü çok sıkıntılı bir duruma düşüleceğine ve ister istemez üzülüp kırılan insanların gönlünün alınmaya çalışılacağına alamet edilir.

Rüyada Otomobil Kullanmak

Rüyada otomobil kullanmak, rüyayı gören kişinin, kendi beceriksizliği yüzünden iş hayatında ya da eğitim hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına işaret edilir.

Rüyada Bir Otomobilin İçinde Olmak

Rüyada bir otomobilin içinde olmak, rüyayı gören kişinin, iş yerinde yapılan büyük bir hatadan ötürü suçsuz yere ceza alacağına ancak daha sonra masum olduğunun ortaya çıkması ile cezadan kurtulup adını temize çıkartacağına tabir edilir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …