Rüyada Apartman Görmek

Rüyada Apartman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Apartman Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bir araza işaret eder. Sıkıntılı bir dönem yaşanacağına ve bu durumun geliyorum demesine delalet eder. Yani rüya sahibinin önceden uyarıldığı ya da hissettiği bir konuda önlem almayışı nedeni ile bu zorluğa düşeceği tabir edilir. Apartman görmek, rüya sahibine fayda getirmeyecek işler uğruna kasasını boşaltacağına delalet ederken diğer yandan da rüya sahibinin bazı münakaşalar yaşaması anlamına geldiği şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi bir süre kavga ve gürültü yaşayacak bu nedenle de bir hayli strese girecek demektir.

Rüyada Apartman Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada güzel döşenmiş bir apartman dairesi görmek zenginlik ve refah olarak yorumlanır.Rüyada kendisinin bir apartmanı olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin büyük bir hayal sahibi olduğuna işarettir.Rüyasında kendisini güzel, muntazam bir şekilde döşenmiş bir apartman dairesinde veya katında görmek, mal sahibi olmakla (zenginlikle) ve refah seviyedeki servetle tabir edilir. Rüyada apartman veya yüksek bir bina gör­mek, kazancın ve nîmetin artacağına işâret eder. Rüyada güzel döşenmiş bir apartman dai­resi görmek, zenginlik ve refaha işârettir.

Rüyada Apartman Satın Almak

Derde düşmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi zaten her şeyi kendine dert edinen biri olarak tasvir edilir. Bu kötü özelliği nedeni ile alacağı bir haber ya da yaşayacağı bir olay nedeni ile çok üzülecek, ağlayıp, sızlanacak demektir. Öte yandan da borca girmeye ve zarar etmeye tabir edilir.

Rüyada Apartman Çökmesi

İyi şekillerde yorumlanmaz. Büyük bir acı ve kayıp anlamına gelir. Hane içinde aile büyüklerinden birinin ya da aile bireylerinin her hangi birinin kaybı şeklinde değerlendirilir. Bu rüyada hayır yoktur.

Apartman Boşluğu Görmek

Rüya sahibinin hissettiği yalnızlık duygusudur. Rüyasında apartman boşluğu gören kişi yaşayacağı bir musibet karşısında elleri kolları bağlı ve çaresizmiş gibi hissedecek demektir.

Apartman İnşaatı Görmek

Rüya sahibinin eksikleri anlamına gelir. Rüyasında apartman inşaatı gören kişinin henüz kişisel olarak çok eksiği vardır ve bunları farkına vararak, kapatmaya çalışması bir süre sonra bir gereksinim haline gelecektir.

Apartman Temeli Görmek

Yeni kararlar almak ve güzel adımlar atmak anlamına gelir. Rüya sahibi yeni bir iş yapmaya niyetlenmiş demektir. Bu iş kendisine hayır ve mutluluk getirecektir.

Ayrıca kontrol et

Rüyada Dinlenmek

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dinlenmek Ne Anlama Gelir? Fazla miktarda para harcayan kişinin müsrif tavırlarından vazgeçmek zorunda kalacağına …